Facebook Pixel
Promocja

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Black

Cena promocyjna 728,64 PLN Regular Price 899,00 PLN 170,36 PLN taniej

Fotelik Maxi-Cosi Pebble Pro Essential Black

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble Pro przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca. Spełnia normę I-Size, co przekłada się na zakres wzrostowy małych pasażerów od 45 do 75 cm, przy maksymalnej wadze do 12 kg. Stanowi doskonałe zabezpieczenie maluszka w trakcie przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy, najlepiej z wykorzystaniem bazy isofix FamilyFix 3 (do kupienia osobno). W zestawie z fotelikiem samochodowym znajduje się wkładka wypełniająca dla niemowląt, która przystosowuje wnętrze nosidła do gabarytów małego podróżnika, stanowiąc idealne rozwiązanie i propozycję dla rodziców, rozważających kupno pierwszego fotelika.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Black

Dodatkowa osłona boczna EPS

Pebble Pro wyposażono w system ochrony bocznej EPS, znajdujący się w górnym obszarze fotelika, przy głowie i szyi. Dzięki niemu dziecko jest lepiej chronione w trakcie zderzenia bocznego. W połączeniu z podróżowaniem RWF, maluch ma zapewniony najwyższy poziom bezpieczeństwa w każdych okolicznościach i warunkach na drodze. Fotelik posiada 3-punktową uprzęż z miękkimi nakładkami, chroniącymi skórę dziecka przed podrażnieniami. Dzięki systemowi Easy-in zapięcie i wypięcie dziecka jest łatwiejsze, ponieważ szelki odstają od skorupy, pozostając w pozycji otwartej – wygoda i bezpieczeństwo w jednym.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Black

Montaż na bazie ISOFIX lub za pomocą pasa

Poprawna instalacja fotelika jest możliwa dzięki 3-punktowym pasom bezpieczeństwa lub za pomocą bazy ISOFIX z nogą stabilizującą, zapobiegającą obrotowi nosidełka w trakcie jazdy. Producent rekomenduje stosowanie pasa jedynie w samochodach, które nie posiadają złączy ISOFIX, umożliwiających stabilne przytwierdzenie siedziska do konstrukcji pojazdu.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Black

Komfort już od pierwszych dni

Konstrukcja fotelika dla niemowląt posiada dodatkową wkładkę wypełniającą, której zadaniem jest przystosowanie wnętrza „łupiny” do niewielkich rozmiarów dziecka. Wkładka baby-hugg chroni główkę, zapewniając jej właściwe podparcie. Fotelik może stworzyć wygodny zestaw 3wayFamily, który składa się z dwóch fotelików samochodowych, gondoli oraz bazy montażowej ISOFIX. Taki komplet zapewnia dziecku wygodę i bezpieczeństwo podróżowania od narodzin do ok. 4 roku życia.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Black

Praktyczne rozwiązania na co dzień

Tapicerka fotelika wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, miękkich i przyjemnych w dotyku. Łatwo utrzymać ją w czystości i usunąć drobne plamy. Tapicerka jest zdejmowana i przystosowana do prania w pralce, by zapobiegać rozwojowi alergenów. Fotelik sprawdzi się również podczas spacerów. Ma niewielką wagę oraz wygodną rączkę, co ułatwia jego przenoszenie. Można go zamontować na stelażu niektórych wózków, np. Maxi Cosi 2w1, Quinny, a także z produktami innych marek.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Black

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI PEBBLE PRO ESSENTIAL BLACK
Przedział wagowy0-13 kg
Przedział wzrostowy45 - 75 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Black
Twoja ocena