Facebook Pixel
Promocja

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Graphite

Cena promocyjna 731,66 PLN Regular Price 899,00 PLN 167,34 PLN taniej

Fotelik Maxi-Cosi Pebble Pro Essential Graphite

Fotelik samochodowy w normie i-Size dla najmłodszych? Zdecydowanie Pebble Pro marki Maxi-Cosi. Nosidło zaprojektowane z myślą o małych pasażerach od 45 do 75 cm, o maksymalnej wadze do 12 kg, będzie towarzyszyć rodzinie tuż po wyjściu ze szpitala aż do około 12 miesiąca życia maluszka. Najwyższa jakość i gwarancja bezpieczeństwa zapewniane są dzięki wkładce wypełniającej dla niemowląt, która przystosowuje wnętrze nosidła do gabarytów małego podróżnika oraz możliwości przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy. Za stabilną konstrukcję i prawidłowy montaż odpowiedzialna jest baza FamilyFix 3 (do kupienia osobno) z kotwiczeniem ISOFIX i nogą stabilizującą. Pebble Pro to świetny model dla tych, którzy rozważają kupno pierwszego fotelika.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Graphite

Wzmocnienia boczne EPS

Dodatkowy system ochrony bocznej sprawdzi się szczególnie podczas kolizji. Specjalna konstrukcja fotelika lepiej chroni głowę i szyję dziecka, rozprowadzając siły działające na małego pasażera podczas wypadku na konstrukcję „łupiny”. Fotelik posiada także 3-punktową uprzęż z miękkimi nakładkami, chroniącymi delikatną skórę dziecka. Dzięki systemowi Easy-in zapięcie i wypięcie dziecka jest łatwiejsze, ponieważ szelki odstają od skorupy, pozostając w pozycji otwartej – wygoda i bezpieczeństwo w jednym. W połączeniu z podróżowaniem RWF, maluch ma zapewniony najwyższy poziom bezpieczeństwa w każdych okolicznościach i warunkach na drodze.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Graphite

Stabilny montaż na bazie lub pasami

Poprawna instalacja fotelika jest możliwa dzięki bazie Maxi-Cosi posiadającej złącza ISOFIX i nogę stabilizującą. Taki system montażu zapobiegają obrotowi nosidełka w trakcie jazdy i jest niezwykle trwały. Fotelik Pebble Pro zapiąć można również przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, jednak producent zaleca stosowanie pasa jedynie w samochodach, które nie posiadają złączy ISOFIX.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Graphite

Wygoda najmłodszych podróżników

Wkładka baby-hugg chroni główkę, zapewniając jej właściwe podparcie, a także wypełnia wnętrze skorupy przystosowując je jak najlepiej do niewielkich rozmiarów dziecka. Pebble Pro może stworzyć wygodny zestaw 3wayFamily, który składa się z dwóch fotelików samochodowych, gondoli oraz bazy montażowej ISOFIX. Taki komplet zapewnia dziecku wygodę i bezpieczeństwo podróżowania od narodzin do ok. 4 roku życia.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Graphite

Funkcjonalność przede wszystkim

Fotelik samochodowy wykonano z najwyższej jakości materiałów, które są niezwykle miękkie i trwałe. Można je zdemontować i przeprać w pralce w razie większego zabrudzenia. Zapobiega to tez rozwojowi alergenów. Ponadto fotelik sprawdzi się podczas spacerów. Jest lekki i ma wygodną rączkę, co ułatwia jego przenoszenie. Można go zamontować na stelażu niektórych wózków, np. Maxi Cosi 2w1, Quinny, a także z produktami innych marek.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Graphite

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI PEBBLE PRO ESSENTIAL GRAPHITE
Przedział wagowy0-13 kg
Przedział wzrostowy45 - 75 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Graphite
Twoja ocena