Facebook Pixel

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Grey

649,99 PLN

Fotelik Maxi-Cosi Pebble Pro Essential Grey

Pebble Pro to doskonała propozycja dla tych, którzy rozważają kupno pierwszego fotelika. Nosidło marki Maxi-Cosi zostało zaprojektowane z myślą o noworodkach. Spełnia normę i-Size, co jest gwarancją komfortowego i bezpiecznego przewożenia najmłodszych pasażerów o wzroście od 45 do 75 cm i maksymalnej wadze do 12 kg. Będzie idealnym fotelikiem tuż po wyjściu ze szpitala i zostanie w rodzinie przynajmniej do 12 miesiąca życia dziecka. Komfortowa wkładka dla niemowląt, stabilny montaż na bazie z ISOFIX (do kupienia osobno) i detale dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – taki jest właśnie fotelik samochodowy Pebble Pro marki Maxi-Cosi.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Grey

Bezpieczeństwo w trasie

Fotelik wyposażono w system ochrony bocznej EPS, znajdujący się w górnym obszarze fotelika, przy głowie i szyi. Dzięki niemu dziecko jest lepiej chronione w trakcie zderzenia bocznego. W połączeniu z podróżowaniem RWF, maluch ma zapewniony najwyższy poziom bezpieczeństwa w każdych okolicznościach i warunkach na drodze. Fotelik posiada 3-punktową uprzęż z miękkimi nakładkami, chroniącymi skórę dziecka przed podrażnieniami. Dzięki systemowi Easy-in zapięcie i wypięcie dziecka jest łatwiejsze, ponieważ szelki odstają od skorupy, pozostając w pozycji otwartej – wygoda i bezpieczeństwo w jednym.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Grey

Stabilny i trwały montaż

Poprawna instalacja fotelika jest możliwa dzięki bazie Maxi-Cosi posiadającej złącza ISOFIX i nogę stabilizującą. Taki system montażu zapobiegają obrotowi nosidełka w trakcie jazdy i jest niezwykle trwały. Fotelik Pebble Pro zapiąć można również przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, jednak producent zaleca stosowanie pasa jedynie w samochodach, które nie posiadają złączy ISOFIX.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Grey

Wygoda to podstawa

Konstrukcja Pebble Pro dla niemowląt posiada dodatkową wkładkę wypełniającą, której zadaniem jest przystosowanie wnętrza „łupiny” do niewielkich rozmiarów dziecka. Wkładka baby-hugg chroni główkę, zapewniając jej właściwe podparcie. Fotelik może stworzyć wygodny zestaw 3wayFamily, który składa się z dwóch fotelików samochodowych, gondoli oraz bazy montażowej ISOFIX. Taki komplet zapewnia dziecku wygodę i bezpieczeństwo podróżowania od narodzin do ok. 4 roku życia.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Grey

Mobilne rozwiązania

Nosidło wykonano z najwyższej jakości materiałów, które są niezwykle miękkie i trwałe. Można je zdemontować i przeprać w pralce w razie większego zabrudzenia. Zapobiega to też rozwojowi alergenów. Ponadto fotelik sprawdzi się podczas spacerów. Jest lekki i ma wygodną rączkę, co ułatwia jego przenoszenie. Można go zamontować na stelażu niektórych wózków, np. Maxi Cosi 2w1, Quinny, a także z produktami innych marek.

Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI PEBBLE PRO ESSENTIAL GREY
Przedział wagowy0-13 kg
Przedział wzrostowy45 - 75 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla niemowlaków Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size Essential Grey
Twoja ocena