Facebook Pixel

Nosidełko Recaro Avan Select i-Size Sweet Curry

796,00 PLN

Fotelik samochodowy Recaro Avan Select Sweet Curry

Szukając pierwszego fotelika dla dziecka, tuż po wyjściu ze szpitala, warto zapoznać się z modelem Avan Select znanej i cenionej marki Recaro. To lekki, bo ważący zaledwie 4,1 kilograma, fotelik z funkcją nosidełka stworzony dla najmłodszych aż do 13 kilogramów. Wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, uniwersalnym wzornictwem i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Zastosowana integracja zagłówka z pasami podnosi poziom ochrony, a także powoduje, że fotelik dopasowuje się do rosnącego dziecka. Avan dysponuje dedykowaną bazą (do kupienia osobno), która może pozostawać w pojeździe przez cały okres jego użytkowania. Dzięki uniwersalnym adapterom produkt w łatwy sposób daje się przepiąć z samochodu do wózka marki Recaro. Recaro Avan został wyróżniony nagrodą Plus X Award za najlepszy produkt roku 2020.

Nosidełko Recaro Avan i-Size Select Sweet Curry

Opatentowany system ochrony

Fotelik Recaro Avan wyróżnia się wysokimi standardami bezpieczeństwa. Masywna konstrukcja produktu została wyposażona w zaawansowaną ochronę boczną, która efektywnie pochłania energię w razie kolizji na drodze. Opatentowany system bezpieczeństwa HERO, polegający na połączeniu ochraniaczy pasów naramiennych i zagłówka, zapobiega skręcaniu pasów w trakcie zapinania. Dziecko korzystające z nosidełka przypinane jest za pomocą 3-punktowych pasów wewnętrznych. Recaro Avan Select powstał w oparciu o normę i-Size (ECE R129), której rygorystyczne standardy gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa produktu.

Nosidełko Recaro Avan i-Size Select Sweet Curry

Montaż na bazie i za pomocą pasów

Dzięki modułowemu charakterowi produktu instalacja fotelika jest prosta i intuicyjna. Wymaga zaledwie kilku ruchów, by nosidełko zamontować lub zdjąć z bazy (do kupienia osobno) mocowanej za pomocą zintegrowanego z nią systemu ISOFIX oraz regulowanej nogi stabilizującej. Podstawa fotelika posiada wbudowany panel ze wskaźnikami informującymi o prawidłowym ustawieniu i zabezpieczeniu poszczególnych jego elementów. Model Avan montowany jest tyłem do kierunku jazdy. Produkt można także zainstalować przy użyciu samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Nosidełko Recaro Avan i-Size Select Sweet Curry

Gdy liczy się komfort

Siedzisko fotelika zostało wypełnione miękką pianką, dopasowującą się do kształtu ciała małego podróżnika. Dzięki wkładce dla najmłodszych użytkowników, zapewniającej płaską i ergonomiczna pozycję do leżenie, z produktu mogą korzystać noworodki od pierwszego dnia życia. Nosidełko wyposażono w system wentylacji, który zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i poziom komfortu podróży. Wygodny uchwyt z wielopoziomową regulacją sprawia, że nosidełko Avan jest łatwe w transporcie i wygodne dla opiekuna.

Nosidełko Recaro Avan i-Size Select Sweet Curry

Elegancja w nowoczesnym wydaniu

Ciekawa stylistyka fotelika Recaro Avan Select Sweet Curry powoduje, że produkt bez problemu dopasowuje się zarówno do estetyki wnętrza każdego samochodu, jak i uniwersalnych ram wózków. Spójna prezentacja wizualna współgra z masywnym kształtem solidnej konstrukcji wyposażonej dodatkowo w dużą budkę z wysuwaną ochroną przeciwsłoneczną. Dzięki filtrowi UPF 50 maluszek pozostaje bezpieczny nawet w bardzo ciepłe, słoneczne dni.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-13kg
Przedział wzrostowy40 - 83 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Regulacja oparciaBrak
Regulacja zagłówkatak
Regulacja zagłówka5-poziomowa
Stelaż - materiał100% HDPE (polietylen), Aluminium, Stal
Tapicerka - materiał100% Poliester
Waga fotelika4.1kg
Wymiary fotelika44 x 66 x 59 cm
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko Recaro Avan Select i-Size Sweet Curry
Twoja ocena