Facebook Pixel

Kategoria Nawilżacze i inhalatory

  1. Lionelo

    Nebulizator Lionelo Nebi Air Mask

    Cena promocyjna 164,48 PLN Regular Price 169,00 PLN 4,52 PLN taniej
    Nowość Promocja

Z myślą o najmłodszych — nawilżacze i inhalatory dla dzieci

 

Nawilżacze powietrza dla dzieci to akcesoria, które sprawdzają się głównie w sezonie jesienno-zimowym. W tym czasie wzrasta suchość powietrza w pomieszczeniach, co jest spowodowane ogrzewaniem. Jednak warto używać nawilżaczy i inhalatorów dla dzieci przez cały rok, w trosce o górne drogi oddechowe i dobre samopoczucie.

 

Nawilżacz czy nebulizator dla dziecka?

 

Oba urządzenia funkcjonują w różny sposób! Nawilżacz ma za zadanie poprawiać wilgotność w pomieszczeniu, z kolei nebulizator to wyrób medyczny, który służy do podania leków, udrażniających drogi oddechowe. Nawilżacz powietrza dla dzieci Innogio z funkcją lampki doskonale pasuje do dziecięcej przestrzeni. Łatwa obsługa, za pomocą dotykowego panelu, sprawia, że urządzenie jest wygodne i praktyczne! Jeśli jednak maluszek zmaga się z częstymi infekcjami górnych dróg oddechowych, warto postawić na nebulizator dla dziecka Lionelo, który umożliwia podanie leku. To łatwe i kompaktowe rozwiązanie jest w pełni bezpieczne i wydajne!

 

Hoplano oferuje

 

Wybór, który znajdziesz na Hoplano, to produkty wysokiej jakości, dzięki którym rodzic może pomóc dziecku w swobodnym oddychaniu. Nawilżacze, nebulizatory i inhalatory dla dzieci to jedna z kategorii, która została zaprojektowana z myślą o zdrowiu maluszka. Sprawdź, co przygotowaliśmy!