Facebook Pixel

Podgrzewacz do butelek 6w1 Lionelo Thermup Double

149,00 PLN

Podwójny podgrzewacz do butelek 6w1 Lionelo Thermup Double

Podgrzewacz do butelek 6w1 Lionelo Thermup Double wyróżnia się wyjątkowym designem i dużą pojemnością — mieści 2 butelki jednocześnie, co doskonale sprawdza się podczas wychowywania bliźniąt. Aż 6 funkcji umożliwia podgrzewanie mleka i wody oraz gęstszych posiłków, szybkie podgrzewanie (w 3 minuty!), rozmrażanie w dwóch trybach oraz sterylizację (zabija do 99,9% bakterii). 24-godzinny tryb podtrzymania temperatury pokarmu pozwala na podanie dziecku butelki z mlekiem w każdej chwili, co jest wygodne podczas karmienia w nocy.

Podwójny podgrzewacz do butelek 6w1 Lionelo Thermup Double

Szybko, sprawnie i praktycznie

Czytelny panel sterowania ułatwia przygotowanie posiłku dla dziecka w dzień i w nocy. Świecąca dioda to sygnał powiadamiający o gotowości pokarmu. W zestawie znajduje się funkcjonalny koszyczek z uchwytem, który ułatwia wyjmowanie butelek i słoiczków z podgrzewacza, bez ryzyka poparzenia. Automatyczne wyłączenie, gdy w pojemniku nie ma wody, zapobiega przegrzaniu się urządzenia. Bezpieczne wykonanie (BPA free) to wyraz troski o zdrowie dziecka. Produkt jest zasilany kablem z gniazda elektronicznego.

Szybko, sprawnie i praktycznie

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLOC-THERMUP DOUBLE WHITE
ModelLionelo Thermup Double White
BPA freeTak
Tryby pracyPodgrzewanie mleka, podgrzewanie słoiczków, szybkie podgrzewanie, rozmrażanie, szybkie rozmrażanie, sterylizacja
Czas podgrzewaniaSzybkie podgrzewanie nawet do 3 minut
Temperatura podgrzewaniaZakres temperatury do 100°C
Utrzymanie ciepłaMleko i woda do 24 godzin
Posiłki do 6 godzin
Czujnik temperaturyNie
GrzałkaPłyta w technologii PTC
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Podgrzewacz do butelek 6w1 Lionelo Thermup Double
Twoja ocena