Facebook Pixel

Podstawka samochodowa Lionelo Luuk Fix Black

127,00 PLN

Podstawka do samochodu Luuk Fix – bezpieczny transport starszych dzieci

Wysokiej jakości podkładka samochodowa Luuk Fix została wykonana z dbałością o zapewnienie skutecznej ochrony pasażera podczas ewentualnej kolizji. Gwarantuje komfortową podróż na każdym dystansie, solidną stabilizację dziecka podczas jazdy oraz bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami. Podstawka Luuk Fix wyposażona jest w wygodne podłokietniki, na których dziecko może oprzeć ręce – odciążenie mięśni jest ważne podczas długiej jazdy samochodem, gdy dokucza poczucie zdrętwienia.

Podstawka do samochodu Lionelo Luuk Fix Black

Komfort podróży, niezależnie od jej długości

Wyprofilowane, miękkie siedzisko wypełniono elastyczną gąbką, która dopasowuje się do ciężaru ciała użytkownika. Podstawka do auta może być używana przez dzieci z przedziału wagowego 22-36 kg. Materiał tapicerki jest przyjemny w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości, zapewnia także wydajną cyrkulację powietrza. Skóra dziecka może zatem oddychać, co niweluje ryzyko powstawania podrażnień i nadmiernego pocenia.

Podstawka do samochodu Lionelo Luuk Fix Black

System ISOFIX oraz pas Top Tether

Montaż fotelika jest niezwykle szybki i prosty, a w dodatku niesamowicie trwały. System ISOFIX odpowiada za redukcję sił oddziałujących na dziecko w przypadku nagłego hamowania lub kolizji. Dzięki temu fotelik spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa chroniąc młodego pasażera.

Podstawka do samochodu Lionelo Luuk Fix Black

Dodatkowy pas mocujący dla maksymalnego bezpieczeństwa

Podstawkę samochodową wyposażono w dodatkowy uchwyt BeltHold, który stabilizuje pasy bezpieczeństwa, zapewnia ich poprawne prowadzenie oraz niweluje ryzyko uszkodzenia ciała dziecka podczas kolizji. To bezpieczne rozwiązanie dla starszych dzieci, a także wygodna alternatywa dla fotelików z oparciem – łatwość przenoszenia podstawki jest determinowana jej niską wagą, dlatego podkładka sprawdzi się w przypadku częstej zmiany środka transportu.

Podstawka do samochodu Lionelo Luuk Fix Black

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy22-36kg
Sposób montażuIsofix + pas toptether
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaBrak
Regulacja zagłówkaBrak
Stelaż – materiał100% HDPE (polietylen)
Tapicerka - materiał100% Poliester
NormyECE R44/04
CertyfikatySNCH, ECE R44.04
Waga fotelika1 kg
Wymiary fotelika42 x 35 x 20 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Podstawka samochodowa Lionelo Luuk Fix Black
Twoja ocena