Facebook Pixel

Kategoria Łóżeczka dla dzieci

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Łóżeczka dla dzieci — podstawowe wyposażenie pokoju dziecięcego!

 

Nie wiesz, jakie łóżeczko dla dziecka wybrać? Solidne wykonanie, estetyczne wykończenie i możliwość indywidualnego ustawienia wysokości to cechy, które ułatwiają opiekę nad maluszkiem już od 1 dnia życia! W Hoplano znajdziesz wiele propozycji, które pozwolą na ciekawą i funkcjonalną aranżację dziecięcej przestrzeni.

 

Jakie łóżeczko dziecięce wybrać?

 

Kilkustopniowa regulacja wysokości ułatwia rodzicom dostęp do dziecka. Najwyższy poziom sprawdza się w przypadku najmłodszych użytkowników. Na tej wysokości łóżeczka dziecięcego można dodatkowo zamontować przewijak, tworząc wielofunkcyjny zestaw. Jakościowy, drewniany stelaż służy przez lata, tworząc bezpieczną przestrzeń do beztroskich drzemek i snu w nocy. W łóżeczkach dla dzieci Little Sky zastosowano antyalergiczną farbę do wykończenia, która nie uczula i nie podrażnia skóry małego użytkownika — z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych!

 

Urządzamy pokój dla dziecka

 

Na Hoplano oferujemy specjalnie zaprojektowane łóżeczka dziecięce — białe, naturalnie drewniane lub szare. Każdy znajdzie coś dla siebie i swojego malucha. Ważne, aby mebel był spójny z innymi elementami wyposażenia pokoju dla dziecka, dlatego uniwersalne rozwiązanie to zawsze dobry wybór! Sprawdź, co przygotowaliśmy.