Kategoria Łóżka i kojce

Strona

Niemowlęta i małe dzieci potrzebują nawet 20 godzin snu na dobę. Aby zapewnić maluszkom zdrowy i spokojny sen w każdych okolicznościach, z pomocą przychodzą łóżeczka turystyczne. Dzięki swojej mobilności i prostemu składaniu świetnie sprawdzają się podczas podróży. Co więcej, takie łóżeczka przeznaczone są zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci.

Łóżeczko dostawne Lionelo pozwala na przyłączenie do łóżka rodziców. Dzięki temu rodzice są zawsze przy dziecku, jednak w dalszym ciągu śpi ono w swoim łóżeczku, w którym czuje się komfortowo i bezpiecznie. Łóżeczka dostawne oferują funkcję regulacji wysokości. Sprawia to, że łóżeczko dostawne pasuje do większości łóżek. „Dostawki” często po podniesieniu boku służą jako łóżeczka wolnostojące 2 w 1.

Ważne, by łóżeczko dla dziecka miało wiele dodatków ułatwiających opiekę nad maluszkiem. Do takich należy np. przewijak, organizer, daszek chroniący przed słońcem czy moskitiera. Rodzice lubiący podróże często szukają możliwości wygodnego składania do małych rozmiarów, dzięki czemu łóżeczko łatwo zapakować do samochodu.

W łóżeczkach dla dzieci ważny jest odpowiedni materac. Zapewni to nie tylko wygodę, ale również prawidłową pozycję kręgosłupa dziecka. Materacyk z odpowiednich materiałów jest łatwy w czyszczeniu. Najlepsze materacyki posiadają certyfikat wyrobu medycznego.

Niektóre łóżeczka 2 w 1 lub 3 w 1 służą także jako kojec do zabawy. Takie kojce do zabawy dla dzieci to często centrum aktywności dziecka w ciągu dnia, gdzie maluszek może w bezpieczny sposób bawić się i poznawać świat.

 • WYSYŁKA
   24 h

 • BEZPIECZNE
   PŁATNOŚCI

 • DARMOWA WYSYŁKA
    OD 299 zł

 • 30 DNI
   NA ZWROT