Facebook Pixel

Kategoria Szafy i komody

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Praktyczne szafy dla dzieci

 

Meble do pokoju dziecka, które są niesamowicie funkcjonalne i nie potrafimy sobie wyobrazić bez nich praktycznej przestrzeni to oczywiście pojemne szafy. Można w nich przechowywać ubrania na lato i zimę, a także pojemniki z zabawkami. Szafy dziecięce z szufladą lub drążkiem na wieszaki — który wariant wybierzesz do pokoju dziecka? Sprawdź, co przygotowaliśmy na Hoplano!

 

Komody dla dzieci

 

Pojemne szuflady i zewnętrzna półka na akcesoria — to prosta konstrukcja, która sprawia, że komody dziecięce w zgrabny sposób przechowują akcesoria, ubrania, bieliznę oraz wszystko to, co chcesz! Ważnym elementem konstrukcji jest wykończenie, np. wykorzystanie bezpiecznych, antyalergicznych farb. Warto zwrócić na to uwagę, wybierając komodę dla dziecka.

 

Meble do pokoju dziecięcego

 

Jeśli poszukujesz inspiracji wnętrzarskich, które pomogą Ci w aranżowaniu funkcjonalnej przestrzeni dla dziecka, doskonale się składa! Hoplano to miejsce, gdzie znajdziesz szafy i komody dla dzieci Little Sky, które cieszą się uznaniem wśród rodziców dzieci w każdym wieku. Klasyczne, ponadczasowe rozwiązania sprawdzą się w nowoczesnym pokoju dziecięcym!