Facebook Pixel

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 2 Stone Grey

Cena promocyjna 3533,07 PLN 3799,00 PLN 265,93 PLN taniej

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 2 Stone Grey

Wielofunkcyjna przyczepka rowerowa Croozer przypadnie do gustu wszystkim aktywnym rodzicom, którzy chcą pozostawać w ruchu wraz z najmłodszymi członkami swojej rodziny. Jej konstrukcja umożliwia nie tylko wspólny spacer czy jazdę rowerem, ale także jogging i narciarstwo biegowe (po dokupieniu dodatkowych akcesoriów). Przyczepka przeznaczona jest do przewozu dzieci w wieku od około 6 miesięcy (pod warunkiem, że dziecko siedzi samodzielnie) do około 6 lat lub do maksymalnego wzrostu 117 cm. Model umożliwia przewożenie noworodków (od 1 miesiąca życia), po zastosowaniu dodatkowych akcesoriów (hamak do kupienia osobno). Croozer Kid Keeke 2020 jest kontynuacją doskonale znanej serii producenta w nowej, odświeżonej formie przy zachowaniu najważniejszych cech poprzednich modeli.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 2 Stone Grey

Bezpieczne przejażdżki

Trzy dekady doświadczenia firmy Croozer przekładają się nie tylko na zaspokajanie potrzeb aktywnych rodzin, ale również najwyższy standard bezpieczeństwa i spełnianie rygorystycznych norm, tak istotnych w przypadku produktów użytkowanych przez najmłodszych. Wszystkie materiały użyte do produkcji są regularnie sprawdzane, aby wykluczyć obecność toksycznych substancji w zakresie wykraczającym poza wymogi prawne. Materiały użyte w wózkach Croozer nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka. Croozer Kid Keeke 2 spełnia normy EN 15918:2011+A2:2017 oraz EN 1888-1/2:2019-05. Przyczepka posiada przedni zderzak ochronny, wyściełane miękkie podparcie i 5- punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują prawidłową pozycję małego pasażera podczas jazdy.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 2 Stone Grey

Doskonałe właściwości trakcyjne - Sylomer®

Croozer wyposażony jest w unikalne zawieszenie Sylomer®, oparte na technologii projektowania budynków narażonych na trzęsienia ziemi. Bezobsługowy system trakcyjny sam dostosowuje poziom amortyzacji do wagi malucha, dzięki czemu nic nie trzeba regulować ręcznie. Elementy absorpcyjne Sylomer® zachowują swoją sprężystość, są odporne na warunki atmosferyczne oraz skutki ekstremalnych dynamicznych przeciążeń. Dzięki wbudowanemu tłumieniu nawet podczas długich spacerów po nierównym podłożu Croozer zachowuje stabilność, nie wpada w drgania lub podbicia.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 2 Stone Grey

Komfortowe wnętrze i kompaktowa budowa

Pomimo niewielkich gabarytów zewnętrznych (tylko 80 cm szerokości), umożliwiających na swobodne korzystanie z windy lub przejście między kasami w supermarkecie, przyczepka jest przestronna i komfortowa wewnątrz. Wnętrze Croozer Kid Keeke 2 wyróżnia pojemność aż 52 litrów i udźwig do 45 kg (przy 2 dzieci). Dzięki unikalnej konstrukcji opartej na zasadzie działania hamaka, siedzisko dla dzieci znajduje się w pozycji zawieszonej, co tłumi wstrząsy i przekształca je w delikatne kołysanie. Zawarta w zestawie poduszka zwiększa komfort, szczególnie podczas snu pasażerów. Automatyczny system zamykania CLICK & CROOZ jest słyszalny, bezpieczny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu podróż można rozpocząć bardzo szybko. Croozer wyposażony jest w wielofunkcyjną osłonę chroniącą przed delikatnym deszczem, chłodnym wiatrem, pyłkami oraz siatkę chroniącą przed insektami. Boczne okna oraz zintegrowana osłona przeciwdeszczowa posiadają filtr UPF 80+, co chroni małych podróżników przez szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W zestawie znajdują się także zderzak przedni i tylny, koła boczne 20", kółko spacerowe, dyszel do roweru zamykany na kluczyk + zaczep rowerowy i chorągiewka. Innowacyjna budowa pozwala w przeciągu kilku sekund na przerobienie, złożenie do kompaktowych rozmiarów lub ponowne otwarcie, czyniąc go idealnym kompanem każdych wakacji.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 2 Stone Grey

Akcesoria poszerzające możliwości przyczepki

Niezwykła dbałość o szczegóły sprawia, że Croozer Kid Keeke 2 jest atrakcyjny wizualnie. Funkcjonalność przyczepki rowerowej można zwiększyć, dokupując dodatkowe elementy, takie, jak akcesoria dla najmłodszych dzieci (hamak od 1 miesiąca życia), adaptery do innych rodzajów sportu (jogging lub ski) czy osłony i pokrowce. Croozer zapewnia również mnóstwo miejsca na zabawki, zapasowe ubranka lub torby zakupowe, przez co przyda się zarówno podczas rodzinnej wycieczki w terenie, jak i krótkiego wypadu do parku.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 2 Stone Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
PrzeznaczenieMiejski, Allroad, Offroad
Typ wózka2 w 1
Udźwig45 kg
Rodzaj kółGumowe, pompowane
Wymiary kół20"
Blokada kółNie
AmortyzatoryBezobsługowe zawieszenie AirPad ® z Sylomerem®
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka110 x 84 x 94 cm
Wymiary po złożeniu106 x 79 x 29 cm
Waga17.9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 2 Stone Grey
Twoja ocena