Facebook Pixel

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Graphite Blue

4199,00 PLN

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Graphite Blue

Aktywne spędzanie czasu na łonie natury całą rodziną jest coraz chętniej wybieraną aktywnością. Z myślą o potrzebach klientów, w naszym sklepie znalazły się produkty, ułatwiające wspólne wyjazdy. Są nimi przyczepki rowerowe marki Croozer, które w wygodnych i bezpiecznych warunkach ułatwią przewożenie dzieci od około 6 miesięcy (pod warunkiem, że maluch siedzi samodzielnie) do około 6 lat lub do maksymalnego wzrostu 117 cm. Model Vaaya 1 umożliwia także przewożenie noworodków (od 1 miesiąca życia), po zastosowaniu dodatkowych akcesoriów (hamak do kupienia osobno). Świetnie sprawdzi się podczas jazdy rowerem, wspólnych spacerów, ale także podczas joggingu i narciarstwa biegowego (po dokupieniu dodatkowych akcesoriów). Przyczepka jest kontynuacją doskonale znanej serii producenta w nowej, odświeżonej formie przy zachowaniu najważniejszych cech poprzednich modeli. To inwestycja na lata, która zaprocentuje!

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Graphite Blue

Restrykcyjne certyfikaty

Nieocenione doświadczenie marki Croozer sprawia, że od lat zachowują oni najwyższy standard bezpieczeństwa i restrykcyjne normy. Przyczepka Kid Vaaya 1 spełnia wytyczne EN 15918:2011+A2:2017 oraz EN 1888-1/2:2019-05. Materiały użyte w wózkach Croozer nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka. Wszystkie są regularnie sprawdzane, aby wykluczyć obecność toksycznych substancji w zakresie wykraczającym nawet poza wymogi prawne. O bezpieczeństwo malucha dbają także przedni zderzak ochronny, wyściełane miękkie podparcie i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują prawidłową pozycję podczas podróży.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Graphite Blue

Bezobsługowe zawieszenie AirPad ® z Sylomerem®

Croozer wyposażony jest w unikalne zawieszenie Sylomer®, oparte na technologii projektowania budynków narażonych na trzęsienia ziemi. Bezobsługowy system trakcyjny sam dostosowuje poziom amortyzacji do wagi malucha, dzięki czemu nic nie trzeba regulować ręcznie. Elementy absorpcyjne Sylomer® zachowują swoją sprężystość, są odporne na warunki atmosferyczne oraz skutki ekstremalnych dynamicznych przeciążeń. Dzięki wbudowanemu tłumieniu nawet podczas długich spacerów po nierównym podłożu Croozer zachowuje stabilność, nie wpada w drgania lub podbicia.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Graphite Blue

Wygoda ma znaczenie

Wnętrze Croozer Kid Vaaya 1 wyróżnia pojemność 43 litrów i udźwig do 35 kg. Jest więc obszerne i wygodne dla dziecka. Siedzisko, wykonane z tkaniny Climatex®, która posiada zarówno właściwości ogrzewające, jak i chłodzące – zależnie od temperatury otoczenia, zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, przez co wycieczki będą jeszcze bardziej komfortowe dla małego podróżnika. Sama konstrukcja oparta jest na zasadzie hamaka w pozycji zawieszonej, co tłumi wstrząsy i przekształca je w delikatne kołysanie. Automatyczny system zamykania CLICK & CROOZ jest słyszalny, bezpieczny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu w kilka chwil można rozpocząć wspólną przejażdżkę. Przyczepka posiada wielofunkcyjną osłonę przed delikatnym deszczem, chłodnym wiatrem, pyłkami oraz siatkę chroniącą przed insektami. Boczne okna oraz zintegrowana osłona przeciwdeszczowa z filtrem UPF 80+ zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W zestawie znajdują się także rączka z oświetleniem, zderzak przedni i tylny, koła boczne 20", kółko spacerowe, dyszel do roweru zamykany na kluczyk + zaczep rowerowy i chorągiewka. Innowacyjna budowa pozwala w kilka chwil złożyć przyczepkę do kompaktowych rozmiarów i włożyć do bagażnika samochodu.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Graphite Blue

Duże możliwości rozbudowania zestawu

Niezwykła dbałość o szczegóły, nowoczesne kolory i wykończenia sprawiają, że Croozer Kid Vaaya 1 jest atrakcyjny wizualnie. Funkcjonalność przyczepki rowerowej można zwiększyć, dokupując dodatkowe elementy, takie, jak akcesoria dla najmłodszych dzieci (hamak od 1 miesiąca życia), adaptery do innych rodzajów sportu (jogging lub ski) czy osłony i pokrowce. Croozer zapewnia również mnóstwo miejsca na zabawki, zapasowe ubranka lub torby zakupowe, przez co przyda się zarówno podczas rodzinnej wycieczki w terenie, jak i krótkiego wypadu do parku.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Graphite Blue

Specyfikacja
Więcej informacji
PrzeznaczenieMiejski, Allroad, Offroad
Typ wózka2 w 1
Udźwig35 kg
Rodzaj kółGumowe, pompowane
Wymiary kół20"
Blokada kółNie
AmortyzatoryBezobsługowe zawieszenie AirPad ® z Sylomerem®
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka110 x 72 x 94 cm
Wymiary po złożeniu106 x 72 x 28 cm
Waga15.9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Graphite Blue
Twoja ocena