Facebook Pixel

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Jungle Green

Cena promocyjna 3998,07 PLN 4299,00 PLN 300,93 PLN taniej

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Jungle Green

Szukając sposobu na bezpieczne wycieczki rowerowe ze swoją pociechą, warto rozważyć zakup przyczepki. Marka Croozer, specjalizująca się w tego rodzaju produktach, w swojej szerokiej ofercie posiada sprzęty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Kid Vaaya 1 to wielofunkcyjna przyczepka rowerowa, która służyć będzie maluchowi od 6 miesiąca życia (pod warunkiem, że siedzi samodzielnie), aż do około 6 lat lub do maksymalnego wzrostu 117 cm. Vaaya 1 stwarza również możliwość przewozu noworodków (od 1 miesiąca życia), po zastosowaniu dodatkowych akcesoriów (hamak do kupienia osobno), dzięki czemu wspólne wycieczki można rozpocząć znacznie szybciej. Unikalna konstrukcja umożliwia także wspólny jogging czy narciarstwo biegowe (po dokupieniu dodatkowych akcesoriów). To produkt stworzony z myślą o rodzinach, które aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Jungle Green

Gdy liczy się bezpieczeństwo

Trzy dekady doświadczenia firmy Croozer przekładają się nie tylko na zaspokajanie potrzeb aktywnych rodzin, ale również najwyższy standard bezpieczeństwa i spełnianie rygorystycznych norm, tak istotnych w przypadku produktów użytkowanych przez najmłodszych. Wszystkie materiały użyte do produkcji są regularnie sprawdzane, aby wykluczyć obecność toksycznych substancji w zakresie wykraczającym poza wymogi prawne. Materiały użyte w wózkach Croozer nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka. Croozer Kid Vaaya 1 spełnia normy EN 15918:2011+A2:2017 oraz EN 1888-1/2:2019-05. Przyczepka posiada przedni zderzak ochronny, wyściełane miękkie podparcie i 5- punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują prawidłową pozycję małego pasażera podczas jazdy.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Jungle Green

Technologia Sylomer® i AirPad ®

Przyczepkę wyróżnia zawieszenie Sylomer®, które oparte jest na technologii projektowania budynków narażonych na trzęsienia ziemi. Ten unikalny system trakcyjny sam dostosowuje poziom amortyzacji do wagi dziecka, dzięki czemu nic nie trzeba regulować ręcznie. Elementy absorpcyjne Sylomer® zachowują swoją sprężystość, są odporne na warunki atmosferyczne oraz skutki ekstremalnych dynamicznych przeciążeń. Wbudowane tłumienie nawet podczas długich spacerów po nierównym podłożu Croozer sprawia, że przyczepka zachowuje stabilność, nie wpada w drgania lub podbicia.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Jungle Green

W trosce o wygodę małego podróżnika

Wnętrze Croozer Kid Vaaya 1 wyróżnia pojemność aż 43 litrów i udźwig do 35 kg . Dzięki unikalnej konstrukcji opartej na zasadzie działania hamaka, siedzisko dla dziecka znajduje się w pozycji zawieszonej, co tłumi wstrząsy i przekształca je w delikatne kołysanie. Wykonano je z tkaniny Climatex®, która posiada zarówno właściwości ogrzewające, jak i chłodzące – zależnie od temperatury otoczenia. Jej struktura zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, przez co wycieczki będą jeszcze bardziej komfortowe dla małego podróżnika. Automatyczny system zamykania CLICK & CROOZ jest słyszalny, bezpieczny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu podróż można rozpocząć bardzo szybko. Croozer wyposażony jest w wielofunkcyjną osłonę chroniącą przed delikatnym deszczem, chłodnym wiatrem, pyłkami oraz siatkę chroniącą przed insektami. Boczne okna oraz zintegrowana osłona przeciwdeszczowa posiadają filtr UPF 80+, co chroni małych podróżników przez szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W zestawie znajdują się także rączka z oświetleniem, zderzak przedni i tylny, koła boczne 20", kółko spacerowe, dyszel do roweru zamykany na kluczyk + zaczep rowerowy i chorągiewka. Innowacyjna budowa pozwala w przeciągu kilku sekund na przerobienie, złożenie do kompaktowych rozmiarów lub ponowne otwarcie, czyniąc go idealnym kompanem każdych wakacji.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Jungle Green

Praktyczne akcesoria

Croozer Kid Vaaya 1 ma ciekawą kolorystykę i sportową sylwetkę. O jego funkcjonalności i przemyślanych rozwiązaniach świadczy fakt, że zestaw można rozbudować o dodatkowe elementy, takie, jak akcesoria dla najmłodszych dzieci (hamak od 1 miesiąca życia), adaptery do innych rodzajów sportu (jogging lub ski) czy osłony i pokrowce (dostępne do kupienia osobno). Croozer gwarantuje masę miejsca na zabawki, torby zakupowe i inne przedmioty, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno podczas rodzinnej wycieczki w terenie, jak i krótkiego wypadu do parku.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Jungle Green

Specyfikacja
Więcej informacji
PrzeznaczenieMiejski, Allroad, Offroad
Typ wózka2 w 1
Udźwig35 kg
Rodzaj kółGumowe, pompowane
Wymiary kół20"
Blokada kółNie
AmortyzatoryBezobsługowe zawieszenie AirPad ® z Sylomerem®
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka110 x 72 x 94 cm
Wymiary po złożeniu106 x 72 x 28 cm
Waga15.9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przyczepka rowerowa Croozer Kid Vaaya 1 Jungle Green
Twoja ocena