Facebook Pixel

Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 2020 Grey

Cena promocyjna 2723,97 PLN 2929,00 PLN 205,03 PLN taniej

Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 2020 2w1

Ergonomiczna i funkcjonalna przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 2020 Grey to bezpieczny sposób na wycieczki rowerowe z 1 lub 2 dzieci. Można w niej przewozić maluchy w wieku od 6 miesiąca do 6 roku życia (do 116,5 cm wzrostu), a po zamontowaniu dodatkowych akcesoriów (hamak lub fotelik do przyczepki Qeridoo) – także poniżej 6 miesiąca życia. Miękkie zawieszenie oraz komfortowe wnętrze zapewniają pełną wygodę przejazdów, a dodatkowe funkcjonalności pozwalają na wspólne, bardziej aktywne treningi, takie jak jogging czy jazda na nartach. Przyczepki można używać w funkcji wózka spacerowego do codziennych przechadzek po parku, na zakupy lub do przedszkola.

Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 2020 Grey z dyszlem

Dodatkowe wzmocnienia boczne

System odbojników oraz dodatkowa ochrona głowy i pleców lepiej chronią malucha, absorbując siłę uderzeniową w przypadku kolizji bocznych. Stabilną pozycję w siedziskach zapewniają regulowane pasy 5-punktowe, wyposażone w system Smart Lock, który ułatwia samodzielne przypięcie uprzęży przez małego podróżnika. Koła z odblaskami, lampki LED oraz chorągiewka zapewniają doskonałą widoczność na drodze, również po zmroku. Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 2020 Grey spełnia wymogi dwóch europejskich standardów bezpieczeństwa – EN 15918 – dotyczącą przyczepek oraz EN 1888 – odnoszącą się do wózków dziecięcych.

Zawieszenie odpowiednie do obciążenia

Zastosowanie amortyzacji piórowej znacznie zmniejsza odczuwalność wstrząsów wynikających z przejazdów po nierównej nawierzchni. Aby wykorzystać maksymalne parametry zawieszenia, należy wyregulować je odpowiednio do obciążenia w przyczepce. Regulacja jest prosta i intuicyjna – przy przewożeniu 1 dziecka należy przesunąć zacisk na dyszlu do przodu, a przy 2 dzieci (większe obciążenie) – do tyłu. W ten sposób przyczepka płynnie przemierzy każdą wyboistą drogę, nie wybudzając maluchów z beztroskiej drzemki. Dyszel Flexbar pozwala na płynną zmianę trybów z rowerowego na spacerowy, chowając się w drugim wariancie pod spodem przyczepki.

Koła i amortyzacja przyczepki rowerowej Qeridoo Kidgoo2 2020 Grey

Komfort wspólnych wycieczek

System ARS (Adaptice Restraint System), pozwala dopasować poduszki w zagłówkach do wzrostu dziecka za pomocą wygodnych w obsłudze pasków na rzepy. Miękkie ochraniacze pasów naramiennych oraz uprzęży krokowej dbają o komfort podróżowania, a przy dłuższych wycieczkach niebagatelną rolę odgrywają okna wentylacyjne, umieszczone na wszystkich ścianach przyczepki. W dachu umieszczona jest potrójna ochroną przed deszczem, owadami (moskitiera) oraz nadmiernym słońcem (roleta z filtrem UV 50+). Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 2020 Grey, po wypięciu kół, składa się na płasko do niewielkich wymiarów – 38 x 67 x 105 cm, co ułatwia przechowywanie w mniejszej przestrzeni oraz przewożenie w bagażniku samochodowym.

Pomysł na wiele wspólnych aktywności

Dołączone do zestawu koło Buggy pozwala na używanie przyczepki do codziennych spacerów. Jest to rozwiązanie wygodne nie tylko dla dziecka, które ma więcej przestrzeni niż w niejednym wózku, ale także dla opiekuna, dzięki możliwości regulacji wysokości rączki. Centralnie umieszczony na osi tylnych kół hamulec nożny stabilizuje przyczepkę podczas postoju. Kieszenie w bagażniku mieszczą codzienne zakupy (do 5 kg udźwigu), a dodatkowe kieszenie wewnątrz pozwalają na przewożenie zabawek lub przekąsek dziecka. Istnieje możliwość zamontowania adapterów do jazdy na nartach (do kupienia poza zestawem), co pozwala na rozszerzenie zakresu wspólnych aktywności.

Koło Buggy do przyczepki rowerowej Qeridoo Kidgoo2 2020 Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
PrzeznaczenieAllroad, Offroad
Udźwig41,5 kg
Rodzaj kółGumowe, pompowane
Wymiary kółKoła boczne 20", koło spacerowe 8,5"
Blokada kółTak
AmortyzatoryPiórowe
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka92 x 86 x 148 cm - jako przyczepka rowerowa
Wymiary po złożeniu40 x 75 x 100 cm
Waga14,1 kg
NormyEN 1888
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 2020 Grey
Twoja ocena