Facebook Pixel

Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol

Cena promocyjna 2138,07 PLN 2299,00 PLN 160,93 PLN taniej

Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex1 2020 2w1

Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol to komfortowy i bezpieczny sposób na aktywne wycieczki z dzieckiem. Pełna, wodoodporna zabudowa pozwala na przejażdżki w różnych warunkach pogodowych, a przestronne wnętrze zapewnia swobodę ruchów. Z przyczepki można korzystać w dwóch trybach – rowerowego, w którym jest ona przyczepiona do tylnego koła roweru za pomocą dyszla oraz spacerowego – bez dyszla, za to z zamontowanym z przodu obrotowym kołem Buggy. Można w niej przewozić dziecko od 6 miesiąca do 6 roku życia (do 116,5 cm wzrostu) lub z dodatkowymi akcesoriami (hamak Qeridoo do kupienia osobno) także poniżej 6 miesięcy.

Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol z dyszlem

Bezpiecznie na drodze

Stabilną pozycję w przyczepce zapewniają maluchowi 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z funkcją SmartLock oraz siedzisko ze wzmocnioną ochroną boczną, która przejmuje siłę uderzeniową w przypadku kolizji drogowych. Przyczepka wyposażona jest w elementy odblaskowe, tylne lampki oraz chorągiewki, które dbają o jej lepszą widoczność na drodze. Wzmocniona konstrukcja ramy oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci zablokowanego nad daszkiem uchwytu do prowadzenia to gwarancja bezpieczeństwa rowerowych wycieczek. Pewność powyższych systemów oraz solidność konstrukcji potwierdza zgodność z normą EN 15918. Produkt spełnia także normę dotyczącą wózków dziecięcych – EN 1888.

Lampy przyczepki rowerowej Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol

Regulowane zawieszenie

Zastosowana w przyczepce rowerowej Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol amortyzacja piórowa niweluje nawet niewielkie wstrząsy na drodze. Aby korzystać z jej maksymalnych parametrów, należy wyregulować ją odpowiednio do obciążenia, przesuwając zacisk na dyszlu do przodu – przy małym obciążeniu oraz do tyłu – przy większym. Miękkie zawieszenie pozwala dziecku na wygodną jazdę bez dyskomfortu spowodowanego nierównościami wyboistych nawierzchni.

Zwiększający komfort system ARS

Adaptive Restraint System to możliwość lepszego dopasowania zagłówka oraz ochraniaczy pleców, za pomocą regulowanych pasków na rzepy, dzięki czemu dziecko ma wygodniejszą pozycję w siedzisku. Duże okna zapewniają dobrą widoczność, a osłona przeciwsłoneczna z filtrem UV 50+ chroni przed szkodliwym promieniowaniem. Zabudowa przyczepki wyposażona jest w okna wentylacyjne, które pozwalają dozować przepływ świeżego powietrza. W wariancie spacerowym dyszel przyczepki rowerowej Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol chowany jest pod spodem, co ułatwia zmianę trybów. Podczas transportu oraz przechowywania całość można złożyć na płasko, a koła wypiąć, oszczędzając miejsce w bagażniku.

Koła i amortyzacja przyczepki rowerowej Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol

Możliwość wielu wspólnych aktywności

Koło Buggy pozwala na korzystanie z przyczepki jako wózka podczas codziennych spacerów. Regulacja wysokości rączki do prowadzenia zapewnia komfort użytkowania, bez względu na wzrost opiekuna, a znajdujący się w rączce hamulec czuwa nad bezpieczeństwem. Przyczepki można używać także do joggingu - z przednim kołem zablokowanym na wprost.

Koło Buggy w przyczepce rowerowej Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol

Specyfikacja
Więcej informacji
PrzeznaczenieAllroad, Offroad
Udźwig35 kg
Rodzaj kółGumowe, pompowane
Wymiary kółKoła boczne 20", koło Buggy 8"
Blokada kółNie
AmortyzatoryPiórowe
Stelaż – materiałAluminium
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex1 2020 Petrol
Twoja ocena