Facebook Pixel

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

469,99 PLN

Rowerek trójkołowy 2 w 1 Lionelo Tris

Tris to rowerek zaprojektowany, by sprawiać maluszkowi radość przez wiele lat. Najpierw pełni rolę spacerowego rowerka z wolnym kołem dla najmłodszych, a gdy dziecko poczuje się gotowe na pierwsze samodzielne rajdy, Tris błyskawicznie zmieni się w klasyczny trójkołowy rowerek.

Tris został wyposażony w niezwykle wygodny mechanizm składania do kompaktowych rozmiarów. Rowerek po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca i doskonale nadaje się do podróży, a po dotarciu na miejsce w kilka sekund jest gotowy do jazdy – wszystko bez użycia żadnych narzędzi.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

Nieprzebijalne gumowe koła z bieżnikiem

3 koła o dużej średnicy 10’’ i 8" ze specjalnie zaprojektowanym bieżnikiem sprawiają, że rowerkiem można swobodnie jeździć po wyboistych drogach. Koła zostały wykonane w całości z wysokojakościowej gumy – dzięki temu nie jest możliwe ich przebicie. Na przednim kole dodatkowo znajduje się osłona, która dba o nóżki maluszka oraz pełni rolę błotnika.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

Rośnie razem z dzieckiem

  1. 18+ miesięcy - Rowerek spacerowy z siedziskiem montowanym przodem lub tyłem. Rozłożony daszek oraz podnóżek dla maluszków zapewniają dzieciom komfort, a pasy i pałąk dbają o bezpieczeństwo.
  2. 24+ miesiące - Pora na drobne zmiany - czas pożegnać daszek oraz podnóżek przeznaczony dla najmłodszych i zacząć korzystać z większego dla starszaków.
  3. 30+ miesięcy -mały podróżnik umie coraz więcej. Siedzisko montowane jest wyłącznie przodem, a podnóżek i pałąk stają się zbędne.
  4. 36+ miesięcy - maluszek staje się pełnoprawnym kierowcą – obniżona rączka dla rodzica zapewnia mu lepszy komfort samodzielnej jazdy na długie lata.
Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

Rowerek spacerowy

Niektóre maluszki lubią cały czas widzieć rodzica. Z tego powodu Tris umożliwia obrócenie siedziska, by dziecko cały czas było zwrócone ku opiekunowi. Również w standardowej przedniej pozycji konstrukcja umożliwia pełen podgląd małego kierowcy – w regulowanym oparciu znajduje się przejrzysta, przewiewna siatka, a daszek posiada dodatkowe okienko.

Rączka jest w pełni regulowana, dzięki czemu rodzic może w pełni dopasować jej wysokość do własnego wzrostu, by zapewnić najwyższy komfort prowadzenia.

Pozwala dziecku pedałować niezależnie od faktycznej szybkości jazdy, podczas gdy rodzic ma pełną kontrolę nad trasą i tempem. Zablokowana kierownica uniemożliwia maluszkowi samodzielne manewrowanie.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

Wygoda przede wszystkim

Wzmocnione, jednoczęściowe siedzisko ma możliwość 3-stopniowej regulacji oparcia, by małemu kierowcy zawsze było wygodnie. Oparcie zostało wyprofilowane tak, aby jak najlepiej chronić kręgosłup.

Zapewnia dziecku ochronę przed promieniami słonecznymi, deszczem oraz wiatrem, zapewniając jednocześnie przepływ powietrza i nie ograniczając kąta widzenia. Daszek można złożyć do pożądanych rozmiarów lub całkowicie odłączyć.

Jeżeli dziecko nie sięga jeszcze do podnóżka lub pedałów, w zestawie znajduje się drugi podnóżek specjalnie dla najmłodszych. Dzięki temu każdy mały kierowca będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

Użyteczne dodatki

  • Dzwonek ostrzegawczy na kierownicy – maluszek może dzięki niemu zasygnalizować swoją obecność w pobliżu. Uczy go to prawidłowego zachowywania się w trasie, co pozwoli na wyrobienie właściwych nawyków przed przesiadką na klasyczny rower.
  • Uchwyt na butelkę - gorące dni warto mieć ze sobą wodę – pod kierownicą znajduje się wygodny uchwyt na butelkę lub kubek.
  • Pojemna torba - pomieści wszystkie potrzebne akcesoria pielęgnacyjne i ulubione zabawki maluszka. Zamocowana za pomocą wygodnych tasiemek idealnie sprawdzi się też podczas zakupów.
Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

Bezpieczna przestrzeń

Zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowe otulinki zwiększają komfort podróży oraz zapobiegają otarciom wrażliwej skóry dziecka.

Miękka poręcz chroni dziecko przed wypadnięciem, dzięki wygodnemu mechanizmowi nie przeszkadzając przy tym we wsiadaniu i wysiadaniu z rowerka.

Umieszczone na kierownicy nakładki zapobiegają poceniu się rączek dziecka i znacznie poprawiają ułożenie rąk na kierownicy.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

Ochrona w każdym przypadku

Oprócz nakładek na kierownicy znajduje się także specjalny ochraniacz, który dodatkowo zabezpiecza przed ewentualnymi kontuzjami.

Na daszku umieszczone zostały odblaskowe elementy, dzięki czemu rowerek jest lepiej widoczny nawet z większej odległości.

Tylne koła można prostym ruchem zablokować, by uniemożliwić rowerkowi odjechanie w czasie postoju. Blokada służy również jako hamulec.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans

Instrukcja montażu

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Tris Jeans
SkuLO-TRIS JEANS
CertyfikatyIntertek
Przedział wiekowyod 18 miesięcy
RegulacjaOparcia, Kierunku siedziska, Rączki
Rodzaj kółGumowe
Rączkiantypoślizgowe
Blokada skrętu kierownicyTak
Rodzaj hamulcaNożny, blokada tylnych kół
Wymiary Szerokość: 48 cm, Długość: 114 cm, Wysokość kierownicy: 50 cm, Wysokość z najniżej ustawioną rączką: 70 cm, Wysokość z najwyżej ustawioną rączką: 99 cm,
KonstrukcjaStalowa
MateriałyTapicerka: 100% poliester
WyposażenieTorba, Uchwyt na kubek, Ochraniacz na kierownice, Dzwonek
Waga11 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Jeans
Twoja ocena