Facebook Pixel

Szumiący Królik Felek Whisbear

219,99 PLN

Przyjazny, szumiący królik Felek Whisbear

Szumiący królik Felek Whisbear to najlepszy przyjaciel dziecka od 1 dnia życia! Jest stworzony z atestowanych materiałów, co sprawia, że jest odpowiednio delikatny dla wrażliwej skóry dziecka. Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w zakresie bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego i rozwojowego. Urządzenie odtwarza różowy szum, który imituje dźwięk wytwarzany w trakcie ciąży, dając poczucie bezpieczeństwa, spokoju i wyciszenia.

Inteligentny czujnik płaczu

CRYsensor to innowacyjna technologia, dzięki której szumiący królik Felek Whisbear wykrywa dźwięki z otoczenia, tj. płacz dziecka, aby ponownie uruchomić uspokajający szum. Regulowana głośność pomaga dostosować ustawienia do indywidualnych potrzeb i hałasu otoczenia Nagłe, nocne pobudki maluszka nie muszą skutkować nieprzespaną nocą rodzica! Maskotka włącza się na 20 minut, po czym przechodzi w stan uśpienia. Dobrze, gdy znajduje się tuż obok dziecka.

Wysoka jakość z myślą o najmłodszych

Felek to przyjemny w dotyku pluszak z długimi, wzorzystymi uszami, wygodnymi do trzymania. Maskotkę można zawiesić na oparciu łóżeczka. Ten pluszowy przyjaciel to doskonały pomysł na prezent dla noworodka — ułatwia usypianie i towarzyszy maluszkowi w ważnych momentach rozwojowych przez lata. Urządzenie jest zasilane bateriami AAA, które należy kupić osobno. Pluszowy materiał można zdjąć i wyprać.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelWHISBEAR SZUMIACY KROLIS FELEK
WiekOd 1 dnia życia
MateriałMiękki, testowany plusz
CertyfikatyRekomendacja Instytutu Matki i Dziecka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący Królik Felek Whisbear
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!