Facebook Pixel

Szumiący królik Miluś z kołysankami Szumisie różowy

199,00 PLN

Szumiący królik Miluś z kołysankami Szumisie różowy

Uroczy i wyjątkowo miły w dotyku – Szumiący królik Miluś szybko zdobędzie serce dziecka, a kojące nagrania pomogą w zasypianiu. Ta, wykonana w Polsce, przytulanka posiada niewielki mechanizm dźwiękowy w kształcie serca. Do wyboru jest 5 szumów, 8 kołysanek i 10 utworów muzyki klasycznej. Dodatkowo można nagrać także swoją piosenkę lub bajkę. Zabawka posiada odpowiednie atesty, pozwalając na bezpieczne korzystanie już od 1. dnia życia. Maksymalna głośność nie przekracza 60 dB.

Intuicyjna obsługa

Nie trzeba wyjmować mechanizmu z Szumisia, aby przełączyć lub wyciszyć utwór. Regulacja głośności pozwala dostosować natężenie dźwięku do warunków w domu. Po 30 minutach nagranie automatycznie przejdzie w stan uśpienia, a wbudowany czujnik snu ponownie uruchomi „grające serce”, gdy maluch zacznie płakać.

Wierny towarzysz maluszka

Niewielką maskotkę (17 cm wysokości) można zabrać ze sobą wszędzie i, za pomocą praktycznej zawieszki, przyczepić Szumisia Milusia do wózka lub fotelika w samochodzie. Dzięki temu ulubiony królik jest na wyciągnięcie ręki, bez ryzyka wypadnięcia i zgubienia. Szumiś to doskonały pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka. Zabawka zasilana jest 3 bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący królik Miluś z kołysankami Szumisie różowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!