Facebook Pixel

Szumiący królik Whisbear Felcia Ezzy

299,99 PLN

Szumiący królik Whisbear Felcia Ezzy — wielofunkcyjny i przytulny

Przytulanka, która nigdy się nie nudzi — taki jest szumiący królik Whisbear Felcia Ezzy, którym można zarządzać za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Zabawka przeznaczona jest dla dziecka już od 1. dnia życia i może towarzyszyć mu przez długie lata. Urządzenie emituje charakterystyczne szumy, które uspokajają i wyciszają maluszka, a także ułatwiają zasypianie. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego i rozwojowego.

3 rodzaje szumów i Cry Sensor

Szumiący królik Whisbear Felcia Ezzy emituje biały i różowy szum oraz odgłos fal morskich. Regulacja głośności maskotki pozwala na dostosowanie ustawień do aktualnych potrzeb. Innowacyjny Cry Sensor to czujnik, który wykrywa płacz dziecka, po czym uruchamia uspokajający i wyciszający szum na 40 minut. Doskonale sprawdza się w nocy, gdy maluch się budzi. Co więcej, dedykowana aplikacja mobilna pozwala na sterowanie funkcjami zabawki, tj. monitor snu, cry alert oraz korzystanie z Inteligentnego Asystenta Rodzica, który informuje opiekuna o ważnych wydarzeniach na każdym etapie rozwoju dziecka.

Wysoka jakość wykonania

Miękki, testowany, pluszowy miś wygląda bardzo estetycznie i jest przyjemny w dotyku. Jest to doskonały pomysł na prezent dla noworodka. Maskotkę można wyprać w pralce (po wyjęciu urządzenia szumiącego). Przytulankę zasilają trzy akumulatory AAA, które są dołączone do zestawu (Duracell).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelSzumiący królik Whisbear Felcia Ezzy
WiekOd 1. dnia życia
ZasilanieTrzy akumulatory AAA (dołączone do zestawu)
Sposób czyszczeniaMożna wyprać w pralce, po uprzednim wyjęciu urządzenia szumiącego
Tryby pracy 40 minut szum powoli ustaje i przechodzi w tryb czuwania
Materiałuszyty z miękkiego pluszu (najwyższej jakości)
CertyfikatyPozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący królik Whisbear Felcia Ezzy
Twoja ocena