Facebook Pixel

Szumiący Miś Szumiś Dou Dou Ecru

149,00 PLN

Szumiący miś Szumisie Dou Dou écru

Precyzyjnie wykonany Szumiący miś Szumisie Dou Dou écru to doskonały sposób na spokojny sen. Z przytulanki można korzystać już od 1 dnia życia, ułatwiając zasypianie i poprawiając jakość snu maluszka. Serce Szumisia, czyli mechanizm dźwiękowy, znajdujący się w środku, emituje 5 rodzajów szumów, które można wybrać w zależności od fazy snu i reakcji dziecka. Regulacja głośności (max. 60 dB) oraz automatyczne wyciszenie po 60 minutach pozwalają zadbać o bezpieczeństwo malucha. Szumiś spełnia europejskie normy zabawek dopuszczonych do użytku dla dzieci 0+. Zalecane jest włączanie Szumisia w stosownej odległości od jego głowy (min. 50 cm).

Kojący szum w sercu misia

Mechanizm emitujący dźwięki umieszczony jest w specjalnej kieszonce, zamkniętej na rzep w taki sposób, aby maluch nie miał do niego dostępu. Do wyboru jest 5 dźwięków, działających kojąco na zmysły dziecka — szum biały, różowy, odgłos morza, deszczu i wód płodowych z sercem bijącym w tle. Przytulanka pomaga noworodkowi stopniowo zaaklimatyzować się do warunków panujących poza bezpiecznym brzuchem mamy. Szumiś działa kojąco na zmysły dziecka oraz pozytywnie wpływa na pracę układu nerwowego. Do jednego z końców misia Dou Dou można przywiązać smoczek lub gryzak.

Miękkie materiały i precyzyjne wykończenie

Szumiący miś Szumisie Dou Dou to przytulanka wykonana z delikatnych, miękkich materiałów. Została stworzona z myślą o wrażliwej skórze dziecka. Wersja w kolorze écru jest klasyczna i neutralna. Już sam kształt przytulanki i ciepła kolorystyka działają uspokajająco, nawet gdy szum nie jest włączony. Do misia dołączona jest funkcjonalna zawieszka-gryzak. Wysokiej jakości materiał można, po wyjęciu mechanizmu dźwiękowego, wyprać w pralce. Produkt został wykonany w Polsce i jest zasilany trzema bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelSzumiący miś Szumisie Dou Dou écru
WiekOd 1. dnia życia
MateriałSzyty z miękkich, atestowanych materiałów
CzyszczenieMożna prać w pralce w 60 stp.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący Miś Szumiś Dou Dou Ecru
Twoja ocena