Facebook Pixel

Szumiący Miś Szumiś Lucas Cry Sensor

189,00 PLN

Szumiący miś Szumisie Lucas dla noworodka i starszaka

Szumiący miś Szumisie Lucas to precyzyjnie wykonana maskotka, z której może korzystać noworodek już od 1. dnia życia. Emituje 5 szumów, które koją zmysły maluszka, dbając o jego beztroski sen. Funkcja Cry Sensor sprawia, że maskotka wyczuwa ruchy dziecka w momencie przebudzenia i uruchamia się, ułatwiając ponowne zaśnięcie. Atestowane materiały oraz zgodność z europejską normą dla zabawek 0+ gwarantują bezpieczeństwo produktu. Regulacja głośności, do maksymalnej, dopuszczalnej granicy 60 dB, pozwala na kontrolę natężenia dźwięku. Producent zaleca stosowanie maskotki w odległości nie mniejszej niż 50 cm od głowy dziecka.

Lepszy sen z Misiem Szumisiem

Miś Lucas pozwala na wybór następujących dźwięków: szumu białego, różowego, odgłosów morza, deszczu lub wód płodowych z bijącym sercem w tle. Każdy z tych dźwięków zmniejsza napięcie nerwowe oraz ma działanie wyciszające i uspokajające, co ułatwia zasypianie. Jest to możliwe dzięki trybowi 12-godzinnej, nieprzerwanej pracy. Z kolei opcja Cry Sensor wycisza grające „serce” po 60 minutach i uruchamia je w chwili wybudzenia z drzemki. Niewielki mechanizm, umieszczony wewnątrz przytulanki, jest obsługiwany za pomocą jednego przycisku.

Szumiący Miś Szumiś Lucas Cry Sensor

Wykonanie z dbałością o szczegóły

Szumiący miś Szumisie Lucas został uszyty w Polsce z miłego w dotyku materiału, bez ostrych zakończeń. Dołączono do niego funkcjonalną zawieszkę-gryzak, która umożliwia przypięcie maskotki do wózka, łóżeczka lub maty. Aby zadbać o czystość Szumisia, można prać go w pralce, zgodnie z zaleceniami na metce. Mechanizm dźwiękowy zasilany jest bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelSzumiący miś Szumisie Lucas Cry Sensor
WiekOd 1. dnia życia
CzyszczenieMożna prać w pralce
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący Miś Szumiś Lucas Cry Sensor
Twoja ocena