Facebook Pixel
Promocja

Szumiący miś Szumisie Dou Dou niebieski

Cena promocyjna 104,60 PLN Regular Price 149,00 PLN 44,40 PLN taniej

Szumiący miś Szumisie Dou Dou niebieski

Szumiący miś Szumisie Dou Dou to wyjątkowa przytulanka emitująca delikatne szumy, które działają kojąco na zmysły noworodka już od 1. dnia życia. Szumiś działa wyciszająco i uspokajająco, dzięki czemu może towarzyszyć w zasypianiu dziecka przez długi czas. Co więcej, poprawia jakość snu, pozytywnie wpływając na układ nerwowy. Szumiący miś jest zgodny z europejskimi normami zabawek dla dzieci 0+. Spełnia również bezpieczne, dopuszczalne dla najmłodszych, normy głośności – max. 60 dB. Należy go stosować w odległości min. 50 cm od głowy dziecka.

Bezpieczny, kojący sen

Szumiące serce, czyli głośniczek znajdujący się wewnątrz przytulanki, emituje 5 rodzajów szumów. Za pomocą jednego przycisku można wybrać szum biały, różowy oraz fal morskich, a także odgłosy padającego deszczu lub wód płodowych z rytmem bijącego serca. Regulacja głośności pozwala dostosować natężenie dźwięku do indywidualnych preferencji. Przytulanka emituje wybrany dźwięk przez 60 minut, po czym stopniowo wycisza się aż do całkowitego wyłączenia. Specjalne zakończenie jednego z rogów Szumisia pozwala przywiązać do niego ulubiony gryzak lub smoczek.

Wysoka jakość wykonania

Estetyczny, szumiący miś Szumisie Dou Dou niebieski to łagodne zestawienie kolorów oraz miłych w dotyku tkanin, które delikatnie tulą malucha do snu, nie powodując podrażnień. To produkt polski, wykonany z atestowanych materiałów wysokiej jakości. Do maskotki dołączona jest praktyczna zawieszka-gryzak. Aby zadbać o czystość przytulanki, po wyjęciu mechanizmu (zasilanego trzema bateriami AAA do kupienia osobno), można ją wyprać w pralce.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuSZUMIŚ SZUMIĄCY DOU DOU NIEBIESKI
ModelSzumiący miś Szumisie Dou Dou niebieski
WiekOd 1. dnia życia
MateriałySzyty z miękkich, atestowanych materiałów
CzyszczenieMożna prać w pralce w 60 stp.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Dou Dou niebieski
Twoja ocena