Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Dou Dou różowy

149,00 PLN

Szumiący miś Szumisie Dou Dou różowy

Szumiący miś Szumisie Dou Dou różowy będzie idealny jako przytulanka dla dziecka już od 1. dnia życia. Serce w środku pluszaka uspokoi niemowlę, a miękki kocyk utuli je do snu. Zabawka emituje aż 5 rodzajów szumów, co poprawia jakość snu, ułatwia zasypianie i działa pozytywnie na rozwój układu nerwowego dziecka. Szumiś spełnia normy bezpieczeństwa dla zabawek w grupie wiekowej 0+.

Pierwsza przytulanka malucha

Szumiący miś Szumisie Dou Dou różowy to maskotka, która posiada specjalne, szumiące serce, które przypomina dziecku czasy w brzuchu mamy. Emituje 5 rodzajów szumów: biały, różowy, fal morskich, padającego deszczu oraz wód płodowych z odgłosem bijącego serca. Po 60 minutach mechanizm stopniowo się wycisza. Regulacja głośności pozwala na idealne dopasowanie dźwięku do potrzeb dziecka (max. 60 dB). Dzięki specjalnemu zakończeniu jednego z rogów, do Szumisia można przywiązać smoczek lub ulubiony gryzak.

Miękkie materiały i ciekawy design

Tworzywo, z którego uszyty jest Szumiś posiada niezbędne atesty i jest w pełni bezpieczne. Delikatne wykończenie i przyjemna faktura nie podrażniają wrażliwej skóry niemowląt. Po wyjęciu mechanizmu przytulankę można wyprać w pralce, zgodnie z oznaczeniem na metce. Szumisia wyprodukowano w Polsce. Do uruchomienia mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelSzumiący miś Szumisie Dou Dou różowy
WiekOd 1. dnia życia
MateriałSzyty z miękkich, atestowanych materiałów
CzyszczenieMożna prać w pralce w 60 stp.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Dou Dou różowy
Twoja ocena