Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Lily

104,60 PLN

Szumiący miś Szumisie Lily z mechanizmem

Szumiący miś Szumisie Lily to nie tylko sposób na łatwe usypianie malucha, ale także wysokiej jakości przytulanka, która może stać się towarzyszem dziecka już od 1. dnia życia. Miękki, przyjazny dla skóry maluszka, atestowany materiał skrywa w sobie mechanizm-serce, który emituje kojące szumy. Ich głośność nie przekracza 60 dB, zgodnie z europejskim standardem dla zabawek 0+. Grający mechanizm jest uruchamiany jednym przyciskiem i posiada automatyczny wyłącznik, który po 60 minutach stopniowo wycisza szumy. Zalecane jest stosowanie misia w odległości min. 50 cm od głowy dziecka.

Jak działa Szumiś?

Niewielki mechanizm-serce jest zabezpieczony przed małym dzieckiem, ale można go wyjąć, aby wyprać misia albo zastąpić innym urządzeniem grającym, np. z kołysankami. Aby go uruchomić, należy przytrzymać przycisk. Następnie można wybrać 1 z 5 szumów: biały i różowy, odgłos padającego deszczu, morza oraz wód płodowych z bijącym sercem w tle. Dwukrotne kliknięcie zmienia dźwięk, a dłuższe przytrzymanie przycisku zwiększa lub zmniejsza poziom natężenia dźwięku.

Precyzyjne wykonanie

Szumiący miś Szumisie Lily to produkt w pełni polski, uszyty z wysokiej jakości materiałów, które, po wyjęciu mechanizmu, można prać w pralce. Miś nie posiada ostrych zakończeń. Z tyłu maskotki znajduje się praktyczna zawieszka-gryzak, za pomocą której można przypiąć ją do łóżeczka lub wózka. Mechanizm Szumisia jest zasilany trzema bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuSZUMIŚ SZUMIĄCY LILY
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Lily
Twoja ocena