Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Lily Cry Sensor

120,00 PLN

Szumiący miś Szumisie Lily — doskonały dla noworodka i starszego dziecka

Szumiący miś Szumisie Lily to pluszowa maskotka, która może być z dzieckiem już od 1. dnia życia. Wysokiej jakości, atestowana tkanina jest w pełni bezpieczna, a całość spełnia europejski standard. Serce misia, w którym znajduje się mechanizm, pozwala na wybór jednego z pięciu różnych szumów, które pozytywnie działają na układ nerwowy dziecka. Wyciszają, ułatwiają zasypianie oraz poprawiają jakość snu. Głośność dźwięków można regulować, w zależności od potrzeb (max. 60 dB). Tryb CrySensor emituje odgłosy przez 60 minut, po czym automatycznie się wycisza. W trosce o zdrowie malucha, zalecane jest stosowanie misia Szumisia w odległości nie mniejszej niż 50 cm od jego głowy.

Kojące działanie

Szumiący miś Szumisie Lily emituje szum biały, różowy, morskich fal, padającego deszczu oraz wód płodowych z odgłosem bijącego serca w tle. Dźwięki ułatwiają i przyspieszają proces zasypiania oraz dbają o jego jakość. Mają na celu przypominać dziecku bezpieczne środowisko w brzuchu mamy, co ułatwia zaaklimatyzowanie się w zupełnie innej przestrzeni. Obsługa misia odbywa się za pomocą jednego przycisku. Dwa kliknięcia zmieniają dźwięk, a aby włączyć lub wyłączyć mechanizm wystarczy przytrzymać przycisk przez 2 sekundy. Szumiś posiada opcję ciągłej pracy (max. 12 godzin). Funkcjonalność Cry Sensor sprawia, że w momencie, gdy maluch się budzi, szumiący miś uruchamia się, ułatwiając ponowne zaśnięcie.

Szumiący Miś Szumiś Lily Cry Sensor

Miękkie kształty misia

Maskotka nie posiada ostrych krawędzi. Co więcej, została wykonana z miękkiego materiału, który jest odpowiedni dla wrażliwej skóry małego dziecka. Delikatna, stonowana kolorystyka szumisia Lily — połączenie szarości, beżu i turkusu — działa kojąco na zmysły. Przytulankę, po wyjęciu mechanizmu, można prać w pralce, według oznaczeń na metce. Zabawka jest zasilana bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuSZUMIŚ SZUMIĄCY LILY CRY SENSOR
ModelSzumiący miś Szumisie Lily Cry Sensor
CzyszczenieMożna prać w pralce
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Lily Cry Sensor
Twoja ocena