Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Lily Cry Sensor

120,00 PLN

Szumiący miś Szumisie Lily — doskonały dla noworodka i starszego dziecka

Szumiący miś Szumisie Lily to pluszowa maskotka, która może być z dzieckiem już od 1. dnia życia. Wysokiej jakości, atestowana tkanina jest w pełni bezpieczna, a całość spełnia europejski standard. Serce misia, w którym znajduje się mechanizm, pozwala na wybór jednego z pięciu różnych szumów, które pozytywnie działają na układ nerwowy dziecka. Wyciszają, ułatwiają zasypianie oraz poprawiają jakość snu. Głośność dźwięków można regulować, w zależności od potrzeb (max. 60 dB). Tryb CrySensor emituje odgłosy przez 60 minut, po czym automatycznie się wycisza. W trosce o zdrowie malucha, zalecane jest stosowanie misia Szumisia w odległości nie mniejszej niż 50 cm od jego głowy.

Kojące działanie

Szumiący miś Szumisie Lily emituje szum biały, różowy, morskich fal, padającego deszczu oraz wód płodowych z odgłosem bijącego serca w tle. Dźwięki ułatwiają i przyspieszają proces zasypiania oraz dbają o jego jakość. Mają na celu przypominać dziecku bezpieczne środowisko w brzuchu mamy, co ułatwia zaaklimatyzowanie się w zupełnie innej przestrzeni. Obsługa misia odbywa się za pomocą jednego przycisku. Dwa kliknięcia zmieniają dźwięk, a aby włączyć lub wyłączyć mechanizm wystarczy przytrzymać przycisk przez 2 sekundy. Szumiś posiada opcję ciągłej pracy (max. 12 godzin). Funkcjonalność Cry Sensor sprawia, że w momencie, gdy maluch się budzi, szumiący miś uruchamia się, ułatwiając ponowne zaśnięcie.

Szumiący Miś Szumiś Lily Cry Sensor

Miękkie kształty misia

Maskotka nie posiada ostrych krawędzi. Co więcej, została wykonana z miękkiego materiału, który jest odpowiedni dla wrażliwej skóry małego dziecka. Delikatna, stonowana kolorystyka szumisia Lily — połączenie szarości, beżu i turkusu — działa kojąco na zmysły. Przytulankę, po wyjęciu mechanizmu, można prać w pralce, według oznaczeń na metce. Zabawka jest zasilana bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuSZUMIŚ SZUMIĄCY LILY CRY SENSOR
ModelSzumiący miś Szumisie Lily Cry Sensor
WiekOd 1. dnia życia
CzyszczenieMożna prać w pralce
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Lily Cry Sensor
Twoja ocena