Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Lucas

149,00 PLN

Szumiący miś Szumisie Lucas dla noworodka i starszego dziecka

Szumiący miś Szumisie Lucas może towarzyszyć maluszkowi już od 1. dnia życia. Jest to precyzyjnie wykonana maskotka z miłego i miękkiego materiału. Wyjątkowy mechanizm grający, znajdujący się w jej wnętrzu, zamienia ją w szumiącą pozytywkę, która pozytywnie wpływa na układ nerwowy dziecka, kojąc zmysły i ułatwiając zasypianie. Dźwięki, emitowane przez misia Szumisia, spełniają europejską normę zabawek dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnych 60 dB głośności. Szumy automatycznie wyłączają się po 60 minutach, stopniowo przechodząc w stan spoczynku. Zalecane jest uruchamianie mechanizmu grającego w bezpiecznej odległości od głowy dziecka (min. 50 cm).

Jak działa szumienie w maskotce?

Niewielki mechanizm w kształcie serca włożony jest w przytulankę w taki sposób, aby małe dziecko nie mogło go samodzielnie wyjąć. „Serce” obsługiwane jest za pomocą jednego przycisku. Dwukrotne kliknięcie pozwala na wybór 1 z 5 dźwięków – białego lub różowego szumu, a także odgłosu morza, deszczu lub wód płodowych z rytmicznie tętniącym sercem w tle. Regulacja głośności pozwala dostosować natężenie dźwięków do aktualnych potrzeb, wieku i wrażliwości dziecka.

Przytulna pozytywka

Szumiący miś Szumisie Lucas został wykonany w Polsce, z wysokiej jakości, atestowanych materiałów, w pełni bezpiecznych dla wrażliwej skóry malucha. Maskotka nie posiada ostrych krawędzi, a jej przyjemna kolorystyka, utrzymana w szaro-turkusowej tonacji, pozwala na długo cieszyć się higienicznym wyglądem. Z tyłu misia znajduje się miękka zawieszka-gryzak, która umożliwia przypięcie Szumisia do ramy łóżka lub wózka. Po wyjęciu mechanizmu, przytulankę można wyprać, zgodnie z wytycznymi na metce. Mechanizm zasilany jest trzema bateriami AAA (do kupienia osobno)

 

Specyfikacja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Lucas
Twoja ocena