Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Simon

149,00 PLN

Szumiący miś Szumisie Simon — doskonały prezent na narodziny dziecka!

Szumiący miś Szumisie Simon z akcentami w kolorze niebieskim to maskotka, która z łatwością ukołysze maluszka do snu. Jest bezpieczna dla dziecka już od 1. dnia życia, co potwierdza europejska norma dla zabawek 0+. Mechanizm dźwiękowy emituje 5 szumów o natężeniu nieprzekraczającym bezpiecznych 60 dB głośności. Po 60 minutach szumienia, zabawka automatycznie się wycisza, przechodząc w stan spoczynku. Jest w pełni bezpieczna dla małych dzieci, jednak zalecane jest uruchomienie mechanizmu dźwiękowego w odległości nie mniejszej niż 50 cm od maluszka.

5 kojących szumów do wyboru

W „serce” Szumisia Simona wgranych jest 5 dźwięków, które mają działanie wyciszające. Dwa podstawowe to szum biały i różowy, a także odgłos padającego deszczu, morza i wód płodowych z dźwiękiem pulsującego serca. Ułatwiają zasypianie i podtrzymują jakość snu. Mechanizm grający obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku. Dwukrotne kliknięcie zmienia rodzaj szumu, a dłuższe przytrzymanie reguluje głośność.

Materiał przyjazny dla skóry małego dziecka

Szumiący miś Szumisie Simon został uszyty w Polsce z wysokiej jakości, miłych w dotyku, atestowanych materiałów. Łagodne wykończenia, bez ostrych krawędzi, nie stwarzają ryzyka dla maluszka. Dołączony do Szumisia gryzak-zawieszka pozwala przypiąć maskotkę do wózka lub łóżeczka. Aby uruchomić misia, potrzebne są 3 baterie AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Simon
Twoja ocena