Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Simon Cry Sensor

189,00 PLN

Piękny i praktyczny szumiący miś Szumisie Simon

Szumiący miś Szumisie Simon posiada bezpieczny mechanizm emitujący szumy. Jest to maskotka, która ułatwia małemu dziecku aklimatyzację do warunków zewnętrznych, panujących poza brzuchem mamy. Może być stosowana już od 1. dnia życia. Mechanizm dźwiękowy, umieszczony w „sercu” misia, odtwarza jeden z pięciu dźwięków, które działają uspokajająco na maluszka i pozytywnie wpływają na jego układ nerwowy. Automatyczne wyciszanie szumu po 60 minutach (w trybie Cry Sensor) oraz regulacja głośności pozwalają na bezpieczne korzystanie z produktu (max. 60 dB). Z Szumisia należy korzystać w odległości min. 50 cm od głowy dziecka.

Jak działa miś Szumisie Simon?

Dźwięki w tym Szumisiu uruchamiane są za pomocą jednego przycisku. Podwójne kliknięcie pozwala na przełączenie szumu, a dłuższe przytrzymanie zwiększa lub zmniejsza jego natężenie. Można wybrać biały lub różowy szum, a także odgłos morza, deszczu lub wód płodowych z biciem serca w tle. Mają działanie wyciszające i poprawiają jakość snu w jej głównej fazie. Tryb Cry Sensor uruchamia szum w momencie, gdy maluch się budzi, ułatwiając w ten sposób kontynuację snu. Szumiś może pracować bez przerwy przez 12 godzin.

Miękkie, precyzyjne wykonanie

Szumiący miś Szumisie Simon to maskotka, która może służyć przez długi czas. Została wykonana w Polsce z miękkich, delikatnych materiałów z atestem. Posiada funkcjonalną zawieszkę-gryzak, umożliwiającą przypięcie do dziecięcego łóżeczka lub maty. Misia, po wyjęciu mechanizmu, można prać w pralce, zgodnie z wytycznymi na metce. Mechanizm dźwiękowy, znajdujący się wewnątrz, zasilany jest bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelSzumiący miś Szumisie Simon Cry Sensor
WiekOd 1. dnia życia
CzyszczenieMożna prać w pralce
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Simon Cry Sensor
Twoja ocena