Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Suzy

149,00 PLN

Przytulanka — szumiący miś Szumisie Suzy

Szumiący miś Szumisie Suzy to precyzyjnie wykonana maskotka, która jest bezpieczna dla małego dziecka już od 1. dnia życia. W środku przytulanki znajduje się niewielki mechanizm w kształcie serca, który emituje 5 kojących dźwięków o natężeniu nieprzekraczającym 60 dB. Grające „serce” działa nieprzerwanie przez 60 minut, po czym automatycznie wycisza się aż do całkowitego wyłączenia. Zaleca się uruchamianie dźwięków w odległości minimum 50 cm od głowy dziecka.

Wybór 5 różnych szumów

Szumiący miś Szumisie Suzy odtwarza: szum biały, różowy, odgłos morza, padającego deszczu oraz wód płodowych z bijącym sercem w tle. Pozytywnie działają na układ nerwowy dziecka, zmniejszając napięcie, wyciszając emocje i zmysły. Emitowane szumy przywołują w pamięci okres płodowy, dając poczucie bezpieczeństwa. Mechanizm obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku. Za pomocą dłuższego przytrzymania można zmniejszyć lub zwiększyć głośność, natomiast podwójne kliknięcie zmienia dźwięk.

Nowoczesne wzornictwo

Miś Szumisie Suzy różowy został wykonany w myśl nowoczesnej, minimalistycznej stylistyki. Dobrej jakości, wytrzymała tkanina ma kremowo-różowo-brzoskwiniową barwę. Produkt polski posiada atesty dla zabawek przeznaczonych dla niemowląt i noworodków. Miłym dodatkiem jest zawieszka-gryzak, za pomocą której można przypiąć go do dziecięcego łóżeczka, wózka lub maty. „Serce” misia zasilane jest trzema bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Suzy
Twoja ocena