Facebook Pixel

Szumiący miś Szumisie Suzy Cry Sensor

189,00 PLN

Szumiący miś Szumisie Suzy — wierny przyjaciel niemowlęcia

Szumiący miś Szumisie Suzy to precyzyjnie wykonana maskotka, która ułatwia zasypianie i zapewnia spokojny, zdrowy sen. Mechanizm dźwiękowy, umieszczony w „sercu”, emituje 5 rodzajów szumu, których poziom głośności można regulować, odpowiednio do potrzeb maluszka (max. 60 dB). Maskotka jest bezpieczna dla noworodka już od 1. dnia życia, ponieważ spełnia europejskie, rygorystyczne normy dotyczące zabawek dla dzieci 0+. W trosce o zdrowie dziecka, zalecane jest uruchamianie Szumisia w bezpiecznej odległości — min. 50 cm.

Elastyczne ustawienia

Miś Szumiś pozwala na wybór jednego z pięciu szumów – białego, różowego, fal na morzu, padającego deszczu lub wód płodowych z odgłosem pulsującego serca. Działają one pozytywnie na układ nerwowy dziecka — dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zmniejszają również napięcie mięśniowe, ułatwiając zasypianie i poprawiając jakość snu. Szumiś może pracować 12 godzin bez przerwy lub w opcji Cry Sensor, w której mechanizm ponownie uruchamia się w momencie, gdy dziecko się budzi, co pomaga mu ponownie zasnąć.

Szumiący Miś Szumiś Suzy różowy Cry Sensor

Wysoka jakość wykonania

Szumiący miś Szumisie Suzy to zestawienie ciepłych, pastelowych odcieni. Miś został wykonany w Polsce, z dbałością o szczegóły — nie posiada ostrych zakończeń, które mogłyby podrażnić delikatną skórę dziecka. Do przytulanki dołączony jest praktyczny gryzak-zawieszka, który pozwala na przypięcie jej do łóżeczka lub wózka. Materiał, po wyjęciu mechanizmu, można prać w pralce. “Serce” Szumisia, zasilane jest trzema bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelSzumiący miś Szumisie Suzy Cry Sensor
WiekOd 1. dnia życia
CzyszczenieMożna prać w pralce
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Szumisie Suzy Cry Sensor
Twoja ocena