Facebook Pixel

Szumiący miś Whisbear Julek

219,99 PLN

Funkcjonalny, szumiący miś Whisbear Julek

Z myślą o najmłodszych stworzono maskotkę, która ułatwia zasypianie już od 1 dnia życia. Szumiący Miś Whisbear Julek odtwarza różowy szum, imitujący dźwięki znane maluszkowi z czasu, gdy był w brzuchu mamy, przez co daje poczucie bezpieczeństwa i uspokaja. Czujnik płaczu wykrywa hałas, a regulacja głośności pozwala dostosować ustawienia do indywidualnych potrzeb. Praktyczne magnesy na łapkach umożliwiają zawieszenie maskotki na łóżku lub wózku.

Inteligentny pluszak

Szumiący Miś Whisbear Julek działa przez 40 minut, a następnie przechodzi w tryb czuwania. System CRYsensor wznawia odtwarzanie różowego szumu przez 20 minut, gdy dziecko płacze lub pojawia się niespodziewany hałas. Uspokaja, koi nerwy, buduje atmosferę bezpieczeństwa. Zaletą jest prosta obsługa — wystarczy użyć jednego przycisku, aby włączyć lub wyłączyć dźwięk.

Jakościowe tkaniny i design

Julek to miś, który jako jeden z pierwszych w Polsce otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Godne uwagi są certyfikowane materiały, z których wykonana została zabawka, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla delikatnej skóry dziecka. Szara bluza z kapturem, obszyta złotym haftem to dekoracja, która sprawia, że maskotka jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Aby wyprać misia, wystarczy wyjąć urządzenie ze środka. Szumiący miś jest zasilany trzema bateriami AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelWHISBEAR SZUMIACY MIS JULEK
WiekOd 1 dnia życia
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Whisbear Julek
Twoja ocena