Facebook Pixel

Szumiący miś Whisbear Julka

219,99 PLN

Szumiący Miś Whisbear Julka — przyjaciółka na lata

Wspaniały i niesamowicie oryginalny — taki jest szumiący miś Whisbear Julka, który jest doskonały dla dzieci od 1 dnia życia. Pluszak odtwarza różowy szum, który imituje dźwięki usłyszane w łonie mamy. Czujnik płaczu, atestowane tkaniny i możliwość regulacji głośności to tylko niektóre zalety, dzięki którym dzieci kochają tę zabawkę! Magnesy w łapkach pluszaka umożliwiają zawieszenie go, np. na barierce łóżeczka lub ramie wózka, co pozwala mieć ulubionego misia zawsze tuż obok!

Funkcjonalna maskotka dla najmłodszych

Funkcja CRYsensor wykrywa hałas i płacz dziecka, uruchamiając uspokajający, różowy szum, który wycisza otoczenie. Maskotka działa przez 40 minut, po czym przechodzi w tryb czuwania. Płacz dziecka lub inne, nagłe dźwięki wznawiają szumienie na 20 minut, kołysząc maluszka do snu. To inteligentne rozwiązanie, które ułatwia opiekę nad dzieckiem i pomaga rodzicom lepiej się wyspać. Za pomocą jednego przycisku można uruchomić lub wyłączyć szum, zgodnie z potrzebami. Regulacja głośności pozwala na indywidualne dopasowanie.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Szumiący Miś Whisbear Julka otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, który zaleca maskotkę dla dzieci mających problem z zasypianiem. Najwyższej jakości plusz (przebadany w laboratoriach) jest miękki i przyjemny w dotyku. Miś Julka jest ubrana w szarą bluzę z kapturem, dekorowaną różowym haftem w kształcie serca. Aby odświeżyć maskotkę, wystarczy wyjąć ze środka grający mechanizm, a materiał wyprać w pralce. Zabawka jest zasilana bateriami typu AAA (do kupienia osobno).

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelWHISBEAR SZUMIACY MIS JULKA
WiekOd 1 dnia życia
CertyfikatyRekomendacja Instytutu Matki i Dziecka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś Whisbear Julka
Twoja ocena