Facebook Pixel

Szumiący miś z bajkami Szumisie niebieski

189,99 PLN

Pierwszy przyjaciel dziecka — szumiący miś z bajkami Szumisie niebieski

Szumiący miś Szumisie z bajkami niebieski jest przeznaczony dla dzieci w przedziale 0+, czyli już od urodzenia. Pluszak to uroczy ludzik w piżamie, odtwarzający aż 12 magicznych opowieści, które wspierają rozwój mowy. Z kolei 5 dźwięków natury, to sposób na wyciszenie przed snem. Opiekun może wybrać tryb lektora lub lektorki. Miękki i przyjazny materiał sprawia, że dziecko z chęcią tuli i bawi się misiem.

Bezpiecznie i funkcjonalnie

Opowiadane bajki powstały na podstawie konsultacji z psychologiem i są dedykowane dzieciom od 2. roku życia. Regulowana głośność (max. 60 dB) pozwala na dostosowanie ustawień do preferencji dziecka. Szumiący miś Szumisie z bajkami niebieski automatycznie wyłącza się po 30 minutach opowieści lub dźwięków przyrody, pozwalając maluszkowi zasnąć. Łatwa obsługa jednym przyciskiem i pomocna instrukcja głosowa sprawiają, że każdy rodzic poradzi sobie z uruchomieniem opcji dźwiękowych.

Utytułowana zabawka dla noworodka, niemowlaka i starszaka

Redukuje stres i wspiera dziecko w spokojnym zasypianiu — taki jest szumiący miś Szumisie z bajkami niebieski, który został wyróżniony jako Zabawka Roku 2021! Produkcja na terenie Polski to gwarancja wysokiej jakości, a możliwość prania w pralce pozwala na trwałe utrzymanie higieny.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelSzumiący miś Szumisie z bajkami niebieski
WiekOd 1. dnia życia
Sposób czyszczeniaMożliwość prania w pralce (po wyjęciu mechanizmu)
Tryby projekcjibajki lektor, bajki lektorka, dźwięki natury
Tryby pracyAutomatyczne wyciszenie po ok. 30 min.
Regulacja głośnościDo poziomu 60 dB
Materiał98% Poliester, 2% Bawełna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś z bajkami Szumisie niebieski
Twoja ocena