Facebook Pixel

Szumiący miś z bajkami Szumisie różowy

189,99 PLN

Szumiący miś z bajkami Szumisie różowy — odpowiedni dla noworodka i starszaka

Szumiący miś Szumisie z bajkami różowy to przyjaciel od 1 dnia życia. Uspokaja płaczące dziecko i towarzyszy mu w pierwszych latach życia, gdy potrzebuje ciepła, troski i poczucia bezpieczeństwa. 12 autorskich bajek i 5 dźwięków natury to sposób na wyciszenie i ukołysanie malucha do snu. Rodzic może wybrać rodzaj głosu — lektorkę lub lektora, który opowiada bajkę o zaczarowanej książce, zasypiającym ciałku, śpioszku i wiele innych, magicznych historii. Przytulne i miękkie wykończenie zachęca do dotykania, tulenia i ściskania.

Skuteczna redukcja stresu

Opowiadane bajki zostały napisane dla dzieci w wieku ok. 2 lat po konsultacji z psychologami. Bezpieczna przytulanka posiada regulację głośności do maksymalnego poziomu 60 dB. Co więcej, szumiący miś Szumisie z bajkami różowy posiada automatyczne wyciszenie po ok. 30 minutach, co pozwala maluszkowi na całkowite zaśnięcie. Obsługa jednym przyciskiem ułatwia korzystanie z funkcji przytulanki, a głosowa instrukcja obsługi w szybki sposób przybliża zasady działania mechanizmu.

Uznana jakość

Szumiący miś Szumisie z bajkami różowy wspiera i rozwija mowę. Został wyróżniony jako Zabawka Roku 2021, co potwierdza jego funkcjonalność i bezpieczne użytkowanie. Wysokiej jakości maskotkę wyprodukowano w Polsce. Możliwość prania w pralce (po wyjęciu mechanizmu) sprawia, że jest to przytulanka na lata.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelSzumiący miś Szumisie z bajkami różowy
WiekOd 1. dnia życia
Sposób czyszczeniaMożliwość prania w pralce (po wyjęciu mechanizmu)
Tryby projekcjibajki lektor, bajki lektorka, dźwięki natury
Tryby pracyAutomatyczne wyciszenie po ok. 30 min.
Regulacja głośnościDo poziomu 60 dB
Materiał98% Poliester, 2% Bawełna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiący miś z bajkami Szumisie różowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!