Facebook Pixel

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Barre + pałąk i folia

2199,00 PLN

Folia przeciwdeszczowa i pałąk gratis

Do każdego zakupionego na stronie Hoplano wózka Baby Jogger dołączamy pasującą folię przeciwdeszczową i pałąk zabezpieczający za zero złotych! Promocja jest ograniczona czasowo.

Promocyjny zestaw wyposażenia wózka Baby Jogger City Mini Gt 2

Wózek Baby Jogger City Mini Gt 2

Skrętny, kompaktowy i gotowy na każde podłoże – taki jest właśnie Baby Jogger City Mini GT 2. Jego sportowa sylwetka, wytrzymały stelaż i amortyzowane koła sprawiają, że będzie dobrą inwestycją na wiele lat. Wielopoziomowe siedzisko, z możliwością ustawienia oparcia całkowicie na płasko, w pełni regulowany podnóżek i duża budka z filtrem UV wpłyną na wygodę małego podróżnika podczas każdego spaceru. Rodzice z pewnością docenią regulowaną rączkę, hamulec i pojemny kosz na zakupy.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Mystic

Ochrona najmłodszych pasażerów

Ochrona malucha, również na spacerze, jest najważniejsza. Projekt City Mini GT 2 marki Baby Jogger posiada 5-punktowe pasy z otulinkami, które chronią wrażliwą skórę malucha i zapewniają prawidłową pozycję dziecka w wózku. Projektanci przewidzieli możliwość montażu pałąka lub tacki dla dziecka (do kupienia oddzielnie), która jeszcze lepiej zabezpieczy pociechę. Wózek posiada hamulec ręczny, który umożliwia kontrolę jazdy i szybką reakcję na drodze. Bezpieczne przenoszenie i przechowywanie wózka ułatwia automatyczna blokada wózka po złożeniu. City Mini Gt 2 przeszedł pozytywnie szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Jego konstrukcja jest zgodna z wymogami nowej normy PN-EN 1888-2:2019-02.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Mystic

Aż do 22 kilogramów

Wózek City Mini Gt 2 to model, który może rosnąć razem z dzieckiem. Jego konstrukcja dostosowana jest do potrzeb maluchów od urodzenia, aż do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg lub do ok. 4 roku życia. Stelaż jest stabilny i pozwala na wpięcie w ramę gondoli City Mini 2 oraz fotelika z grupy 0+ i/ lub fotelików i-size od urodzenia (sprzedawane osobno). Szeroki zakres regulacji oparcia i podnóżka zapewnia komfort podczas każdego spaceru. Siedzisko jest rozkładane do pozycji leżącej i wentylowane, dzięki czemu zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza nawet w upalne dni. 3-pozycyjna budka wykonana jest z materiałów o ochronie przeciwsłonecznej UV 50+. Ma dwa okienka peek-a-boo, by w każdej chwili móc zajrzeć do dziecka siedzącego w wózku. Dla wygody rodziców w projekcie wzięto pod uwagę możliwość ustawienia wysokości rączki i łatwy sposób czyszczenia uchwytu.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Mystic

Gdy liczy się mobilność

Zwrotność i precyzja są odczuwalne na każdym etapie prowadzenia wózka. Gwarantują to amortyzowane, wiecznie pompowane koła o średnicy 21,6 cm, sprawdzające się na każdym terenie. Skrętne przednie koło z automatyczną blokadą, doskonale sprawdzi się w mieście, podjeździe na krawężnik, wyjściu z zakrętu czy wyboistej drodze. Quick-Fold Technology to system składania, umożliwiający złożenie wózka jednym ruchem pociągnięcia za pasek do kompaktowych rozmiarów. Automatyczna blokada po złożeniu pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport wózka.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Mystic

Praktyczne rozwiązania na co dzień

Tkanina wózka jest trwała i dostępna w wielu neutralnych odcieniach, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu wielu rodzicom. Dwukolorowe materiały są miłe w dotyku i nie podrażniają wrażliwej skóry malucha. Pod siedziskiem znajduje się praktyczna i pojemna torba, której nośność przewidziano aż na 5 kg, z powodzeniem więc pomieści najpotrzebniejsze zakupy. Wózek można rozbudować o inne dostępne akcesoria (do kupienia osobno), takie jak pałąk, tacka czy folia przeciwdeszczowa.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Mystic

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Typ spacerówkiKompaktowa
PrzeznaczenieAllroad
Przedział wagowydo 22kg
Rodzaj kółTworzywo + Guma
Wymiary kół21,5 cm
AmortyzatoryPrzednie i tylne koła
Regulacja oparciaTak, płynna
Stelaż – materiałAluminium
MateriałMelanżowy
Blokada złożeniaTak
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Wymiary wózka105 x 65 x 109,5 cm
Wymiary po złożeniu81 x 65 x 25,5 cm
Waga10,3kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Barre + pałąk i folia
Twoja ocena