Facebook Pixel

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Slate

2159,00 PLN

Wózek Baby Jogger City Mini Gt 2

Wózek, który sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas wypadów w teren? Taki jest właśnie City Mini GT 2 marki Baby Jogger. Jego sportowa sylwetka i możliwość jazdy po każdym podłożu sprawią, że każdy spacer będzie dla malucha i rodzica prawdziwą przyjemnością. Komfort zapewniają amortyzowane koła, w pełni regulowany podnóżek oraz możliwość ustawienia siedziska do pozycji leżącej. Duża budka z filtrem UV osłoni małego podróżnika przed czynnikami atmosferycznymi i zapewni mu więcej miejsca. Wygodę rodzica poprawia regulowana wysokość rączki oraz hamulec ręczny. City Mini GT 2 to wózek stylowy, dynamiczny i zaprojektowany tak, by towarzyszyć użytkownikom każdego dnia.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Slate

Bezpieczeństwo na spacerze

Ochrona malucha, również na spacerze, jest najważniejsza. Projekt City Mini GT 2 marki Baby Jogger posiada 5-punktowe pasy z otulinkami, które chronią wrażliwą skórę malucha i zapewniają prawidłową pozycję dziecka w wózku. Projektanci przewidzieli możliwość montażu pałąka lub tacki dla dziecka (do kupienia oddzielnie), która jeszcze lepiej zabezpieczy pociechę. Wózek posiada hamulec ręczny, który umożliwia kontrolę jazdy i szybką reakcję na drodze. Bezpieczne przenoszenie i przechowywanie wózka ułatwia automatyczna blokada wózka po złożeniu. City Mini Gt 2 przeszedł pozytywnie szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Jego konstrukcja jest zgodna z wymogami nowej normy PN-EN 1888-2:2019-02.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Slate

Zmienia się razem z dzieckiem

Konstrukcja City Mini Gt 2 umożliwia korzystanie z wózka od urodzenia, aż do 4 roku życia. Udźwig produktu przewidziany jest na 22 kg, a stelaż jest na tyle uniwersalny, że można wpiąć w niego przy pomocy adapterów również gondolę City Mini 2 oraz fotelik z grupy 0+ i/ lub fotelik i-size od urodzenia (sprzedawane osobno). Szeroki zakres regulacji oparcia i podnóżka gwarantuje wygodę podczas każdego spaceru. Siedzisko jest rozkładane do pozycji leżącej i wentylowane, dzięki czemu zapewnia prawidłowy przepływ powietrza nawet w upalne dni. Dużą budkę można regulować w 3 pozycjach. Jest wykonana z materiałów zapewniających ochronę przeciwsłoneczną UV 50+. Dwa okienka typu peek-a-boo pozwalają zajrzeć w każdej chwili do malucha siedzącego w wózku. Łatwa regulacja wysokości rączki i możliwość czyszczenia uchwytu to funkcjonalne rozwiązanie, które przyda się na co dzień.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Slate

Mobilne rozwiązania

Zwrotność i precyzja są odczuwalne na każdym etapie prowadzenia wózka. Gwarantują to amortyzowane, wiecznie pompowane koła o średnicy 21,6 cm, sprawdzające się na każdym terenie. Skrętne przednie koło z automatyczną blokadą, doskonale sprawdzi się w mieście, podjeździe na krawężnik, wyjściu z zakrętu czy wyboistej drodze. Quick-Fold Technology to system składania, umożliwiający złożenie wózka jednym ruchem pociągnięcia za pasek do kompaktowych rozmiarów. Automatyczna blokada po złożeniu pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport wózka.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Slate

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Dwukolorowa tapicerka wyróżnia wózek City Mini GT 2 i podkreśla jego dynamizm. Neutralne odcienie i uniwersalne kolory wpisują się w najnowsze trendy projektowe i z pewnością przetrwają przez wiele lat. Tkanina jest trwała, łatwa w utrzymaniu w czystości i delikatna dla wrażliwej skóry malucha. Pod siedziskiem zamontowano pojemną torbę, która przewiezie najpotrzebniejsze zakupy i akcesoria dla dziecka. Wózek można rozbudować o inne dostępne akcesoria (do kupienia osobno), takie jak pałąk, tacka czy folia przeciwdeszczowa.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Slate

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowydo 22kg
PrzeznaczenieAllroad
SpacerówkaKompaktowa
Udźwig27,5 kg
Rodzaj kółTworzywo + Guma
Wymiary kół21,5 cm
Blokada kółTak
AmortyzatoryPrzednie i tylne koła
Regulacja oparciaTak, płynna
Stelaż – materiałAluminium
MateriałMelanżowy
Blokada złożeniaTak
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Wymiary wózka105 x 65 x 109,5 cm
Wymiary po złożeniu81 x 65 x 25,5 cm
Waga10,3kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Slate
Twoja ocena