Facebook Pixel

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Carbon

2199,00 PLN

Wózek Baby Jogger City Mini Gt 2

City Mini GT 2 marki Baby Jogger imponuje stylem, sportową sylwetką i możliwościami jazdy po każdym podłożu. Dynamiczny spacer przez miasto na terenowych kołach możliwy jest dzięki amortyzacji na wszystkie koła. W pełni regulowany podnóżek oraz możliwość ustawienia siedziska do pozycji leżącej zapewniają wygodę małemu podróżnikowi. Na wygodę rodzica wpływa również regulowana wysokość rączki oraz hamulec ręczny. City Mini GT 2 to wózek dynamiczny i zaprojektowany tak, by sprostać każdemu wyzwaniu.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Carbon

Każdy spacer pod ochroną

Bezpieczeństwo dziecka nawet podczas krótkiej przejażdżki jest niezwykle istotne. Dbają o nie 5-punktowe pasy z otulinkami, chroniące wrażliwą skórę malucha. W modelu City Mini Gt 2 istnieje możliwość montażu pałąka lub tacki dla dziecka (do kupienia oddzielnie). Wózek posiada hamulec ręczny, który umożliwia kontrolę jazdy i szybką reakcję nawet podczas nagłego zdarzenia. Automatyczna blokada wózka po złożeniu pozwala na jego bezpieczne przenoszenie i przechowywanie, gdy nie jest używany. City Mini Gt 2 przeszedł pozytywnie szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Jego konstrukcja jest zgodna z wymogami nowej normy PN-EN 1888-2:2019-02.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Carbon

Dłuższe podróże aż do 4 lat

Wózek City Mini Gt 2 to model, który może rosnąć razem z dzieckiem. Jego konstrukcja dostosowana jest do potrzeb maluchów od urodzenia, aż do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg lub do ok. 4 roku życia. Stelaż jest stabilny i pozwala na wpięcie w ramę gondoli City Mini 2 oraz fotelika z grupy 0+ i/ lub fotelików i-size od urodzenia (sprzedawane osobno). Szeroki zakres regulacji oparcia i podnóżka zapewnia komfort podczas każdego spaceru. Siedzisko jest rozkładane do pozycji leżącej i wentylowane, dzięki czemu zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza nawet w upalne dni. 3-pozycyjna budka wykonana jest z materiałów o ochronie przeciwsłonecznej UV 50+. Ma dwa okienka peek-a-boo, by w każdej chwili móc zajrzeć do dziecka siedzącego w wózku. Dla wygody rodziców w projekcie wzięto pod uwagę możliwość ustawienia wysokości rączki i łatwy sposób czyszczenia uchwytu.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Carbon

Terenowe koła i system łatwego składania

Amortyzowane, wiecznie pompowane koła o średnicy 21,6 cm sprawdzą się na każdym terenie. Dzięki takiej konstrukcji zwrotność i precyzyjne prowadzenie są odczuwalne na każdym podjeździe na krawężniku, wyjściu z zakrętu czy wyboistej drodze. Skrętne przednie koło z automatyczną blokadą, doskonale sprawdzi się w mieście, jak i na trudniejszym terenie. Unikalny system składania Quick-Fold Technology to patent Baby Jogger, który umożliwia złożenie wózka jednym ruchem pociągnięcia za pasek. Automatyczna blokada po złożeniu pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport wózka.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Carbon

Funkcjonalność na co dzień

Tkanina wózka jest trwała i dostępna w wielu neutralnych odcieniach, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu wielu rodzicom. Materiały są miłe w dotyku i nie podrażniają wrażliwej skóry malucha. Pod siedziskiem znajduje się praktyczna i pojemna torba, której nośność przewidziano aż na 5 kg, z powodzeniem więc pomieści najpotrzebniejsze zakupy. Wózek można rozbudować o inne dostępne akcesoria (do kupienia osobno), takie jak pałąk, tacka czy folia przeciwdeszczowa.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Carbon

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowydo 22kg
PrzeznaczenieAllroad
SpacerówkaKompaktowa
Udźwig27,5 kg
Rodzaj kółTworzywo + Guma
Wymiary kół21,5 cm
Blokada kółTak
AmortyzatoryPrzednie i tylne koła
Regulacja oparciaTak, płynna
Stelaż – materiałAluminium
MateriałMelanżowy
Blokada złożeniaTak
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Wymiary wózka105 x 65 x 109,5 cm
Wymiary po złożeniu81 x 65 x 25,5 cm
Waga10,3kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Carbon
Twoja ocena