Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Week Promocja

Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black

Cena promocyjna 1919,20 PLN Regular Price 2399,00 PLN 479,80 PLN taniej

Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black

Wózek dla aktywnych - Baby Jogger Summit X3 – to model stworzony do spacerów po wymagającym terenie. Trzy duże, pompowane koła pozwalają na bezpieczne bieganie z dzieckiem w wózku przez park, las lub wokół jeziora. Niezależna amortyzacja wszystkich kół dba o komfort małego podróżnika, skutecznie niwelując wstrząsy wywołane przejazdami po nierównej nawierzchni. Wygodne, miękkie siedzisko, z płynną regulacją do pozycji półleżącej, pozwala na beztroski odpoczynek malucha podczas treningu osoby dorosłej. Z wózka spacerowego Baby Jogger Summit X3 Midnight Black można korzystać do ok. 4 roku życia dziecka lub osiągnięcia przez nie wagi 22 kg. Jest to więc rozwiązanie na lata, które daje możliwość połączenia sportowej pasji z opieką nad małym dzieckiem.

Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black

Pełna ochrona podczas aktywnych spacerów

Pozycję dziecka w siedzisku zabezpieczają pasy 5-punktowe, które uniemożliwiają przesuwanie oraz chronią przed wypadnięciem z wózka. Funkcja odchylenia oparcia do pozycji półleżącej pozwala na przewożenie w Baby Jogger Summit X3 Midnight Black kilkumiesięcznego maluszka, przy czym w przypadku dziecka do 1 roku życia, przed wspólnym bieganiem, zalecana jest konsultacja pediatryczna. Wózek posiada wygodny w użytkowaniu hamulec ręczny, umożliwiający szybką reakcję w nagłych sytuacjach oraz hamulec nożny, który gwarantuje stabilność w czasie postoju. Dodatkowym zabezpieczeniem jest pas na nadgarstek, który zapobiega niekontrolowanym zjazdom z górki. Produkt spełnia europejską normę PN-EN 1888-2:2019-02.

Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black

Aktywny dorosły, wypoczęte dziecko

Wygodne podparcie ciała malucha w całym przedziale wagowym zapewnia ergonomiczne siedzisko, z płynną, paskową regulacją oparcia. Przed nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi chroni malucha wodoodporna budka, wyposażona w filtr UV 50+. Wbudowane w nią dwa, odpinane na rzepy, okienka typu „peek-a-boo” pozwalają na doglądanie malucha. Wraz z rozsuwanymi panelami wentylacyjnymi oraz dodatkowym segmentem na rozszerzeniu budki, czuwają nad odpowiednią cyrkulacją powietrza. Tak skonstruowana przestrzeń wewnątrz wózka spacerowego Baby Jogger Summit X3 Midnight Black, zapewnia maksymalny komfort dziecka, nie zaburzając ergonomii aktywnych spacerów.

Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black

Duże, pompowane koła

Koła o średnicy 16’’ z tyłu oraz 12’’ z przodu są przygotowane na pełnowymiarowy trening po leśnych duktach. Miękkie zawieszenie ułatwia prowadzenie wózka, pokonywanie przeszkód oraz zmniejsza odczuwalność wstrząsów. Innowacją jest możliwość zablokowania przedniego koła do jazdy na wprost za pomocą przełącznika, znajdującego się przy rączce do prowadzenia. W ten sposób można sprawnie zmienić tryb ze spacerowego na biegowy. System szybkiego składania zdecydowanie ułatwia transport, a możliwość wypięcia kół pozwala dodatkowo zaoszczędzić kilka cennych centymetrów w bagażniku. Travel System daje możliwość wpięcia w stelaż wózka (bez demontażu siedziska spacerowego) gondoli oraz fotelika samochodowego za pomocą odpowiednich adapterów. Gondolę, fotelik oraz adaptery można kupić poza zestawem.

Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black

Szereg przydatnych akcesoriów

Zestaw obejmuje wygodny, pojemny kosz pod siedziskiem, z udźwigiem do 4,5 kg, oraz funkcjonalne kieszenie na podręczne gadżety, znajdujące się na przedłużeniu budki. Istnieje także możliwość dokupienia osobno wielu przydatnych akcesoriów, które podniosą komfort wspólnych spacerów. Są to: pałąk bezpieczeństwa, tacka na przekąski, uchwyt na kubek, torba termoizolacyjna, folia przeciwdeszczowa, ochraniacz na dłonie, śpiworek na zimę oraz adaptery do fotelików samochodowych. Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black to klasyczne wzornictwo oraz wysokiej jakości materiały wodoodporne , które łatwo jest utrzymać w czystości. Tkaninę można prać ręcznie w niskiej temperaturze.

Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black

Specyfikacja
Więcej informacji
Typ spacerówkiKompaktowa
PrzeznaczenieAllroad
Przedział wagowydo 22kg
Udźwig26,5 kg
Rodzaj kółGumowe, pompowane
Wymiary kół30,5/40,5 cm
AmortyzatoryPrzedni i tylne koła
Regulacja oparciaTak, płynna
Stelaż – materiałAluminium
MateriałMelanżowy
Blokada złożeniaTak
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Wymiary wózka102 x 64 x 126 cm
Wymiary po złożeniu80 x 64 x 39 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Baby Jogger Summit X3 Midnight Black
Twoja ocena