Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano

Wózek spacerowy Cybex Balios S Lux SLV Magnolia Pink

2089,00 PLN

Wygodny w każdym terenie wózek spacerowy Cybex Balios S Lux SLV Magnolia Pink

Wózek spacerowy Cybex Balios S Lux SLV Magnolia Pink na srebrnej ramie i bezobsługowych kołach z bieżnikiem pozwala na płynne i komfortowe spacery nie tylko po mieście. Ergonomiczny stelaż umożliwia wpięcie spacerówki w dwie strony – przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Gama uzupełnień (do kupienia osobno) daje możliwość rozszerzenia zestawu nawet do wersji 4w1 (z miękką lub sztywną gondolą i fotelikiem samochodowym), odpowiednio do potrzeb wymagających rodziców.

Wygodny w każdym terenie wózek spacerowy Cybex Balios S Lux SLV Magnolia Pink

Bezpieczne systemy

Regulowane, 5-punktowe pasy dbają o stabilną pozycję dziecka, a ich miękkie ochraniacze są odpowiednio delikatne dla wrażliwej, niemowlęcej skóry. Dodatkowym zabezpieczeniem jest odpinany pałąk, który chroni przed wypadnięciem, a możliwość uchylenia go z jednej strony ułatwia wkładanie i wyjmowanie malucha. Bezpieczeństwo w czasie postoju gwarantuje zintegrowany, nożny hamulec, który blokuje jednocześnie dwa, tylne koła. A wszystko zgodnie z europejską normą EN 1888.

Komfortowe przejażdżki w całym okresie użytkowania

Wózek spacerowy Cybex Balios S Lux SLV Magnolia Pink dba o wygodną pozycję dziecka zarówno podczas aktywnego zwiedzania, jak i w czasie beztroskiej drzemki na świeżym powietrzu. 3 poziomy odchylenia oparcia i regulacja podnóżka pozwalają na ustawienie siedziska w pozycji na płasko, co jest wymagane podczas spacerów z maluchem do 6 miesiąca życia. Przestronna budka z filtrem UPF 50+, rozszerzana o dodatkowy panel, zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem słońca, wiatrem i deszczem. Znajdujące się w niej okienko z siatki daje możliwość zadbania o odpowiednią cyrkulację powietrza.

Komfortowe przejażdżki w całym okresie użytkowania

Długie spacery bez końca

Z wózkiem spacerowym Cybex Balios S Lux SLV Magnolia Pink można spokojnie zwiedzać bliższe i dalsze zakątki, bez obaw o nieprzewidziane problemy. To zasługa bezobsługowych i nieprzebijalnych kół z pianki – doskonałych na miasto i w teren. Koła są duże i zwrotne, a możliwość zablokowania ich do jazdy na wprost gwarantuje stabilność na wyboistych nawierzchniach. Całość składa się do kompaktowych rozmiarów (z zamontowanym siedziskiem), umożliwiając łatwe przechowywanie i przewożenie różnymi środkami transportu.

Długie spacery bez końca

Zestaw dla każdego

Wielofunkcyjny stelaż wózka spacerowego Cybex Balios S Lux SLV Magnolia Pink pozwala na wpięcie nie tylko siedziska spacerowego, ale także gondoli (miękkiej lub sztywnej) i fotelika samochodowego (za pomocą dodatkowo kupionych adapterów). Regulacja rączki do prowadzenia i praktyczny kosz na zakupy (z udźwigiem do 5 kg) sprawiają, że jest to model wygodny nie tylko dla dziecka, ale także dla opiekuna, a system składania jedną ręką zwiększa mobilność z maluchem.

Zestaw dla każdego

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelCybex Balios S Lux SLV
Typ spacerówkiKompaktowa
PrzeznaczenieMiejski, Allroad
NormyEN 1888
Maksymalna waga dziecka22 kg
Rodzaj kółBezobsługowe
AmortyzatoryPrzednie i tylne koła
Regulacja oparciaTak, 3 poziomy
Stelaż – materiałAluminium
Pasy bezpieczeństwa 5-punktowe pasy
Wymiary wózka Szerokość 60,5 cm; Długość 79 cm; Wysokość 110 cm
Wymiary po złożeniu Szerokość 48,5 cm; Długość 62 cm; Wysokość 32 cm
Waga11,7 kg
Regulacja rączkiTeleskopowa
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Cybex Balios S Lux SLV Magnolia Pink
Twoja ocena