Facebook Pixel

Wózek spacerowy Easywalker Charley Night Black

2249,00 PLN

Funkcjonalny wózek spacerowy Easywalker Charley Night Black

Wózek spacerowy Easywalker Charley Night Black jest lekki i zwrotny, a możliwość rozbudowania go do wersji 2w1 lub 3w1 dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność. Duży zakres regulacji oraz możliwość zamontowania siedziska w dwóch kierunkach jazdy, a także na podwyższeniu (za pomocą adapterów zakupionych osobno) gwarantują wygodę użytkowania. Dobra amortyzacja kół piankowych pozwala na sprawne pokonywanie przeszkód na drodze, dbając o komfort dziecka. W wózku spacerowym Easywalker Charley Night Black można przewozić maluszka już od urodzenia, dzięki funkcji rozłożenia oparcia na płasko, aż do 4 roku życia (lub osiągnięcia wagi 22 kg). Jest to więc produkt na długi czas, który sprawdza się przez cały okres wózkowania dziecka.

Wózek spacerowy Easywalker Charley Night Black

Bezpieczna pozycja podczas spacerów

Pasy 5-punktowe z 2-stopniową regulacją wysokości zabezpieczają pozycję malucha w siedzisku. Wypinany z jednej lub dwóch stron pałąk bezpieczeństwa zapobiega wypadnięciu z wózka oraz uniemożliwia przypadkowe zsunięcie się. Możliwość uchylenia go z jednej strony ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z wózka. W pozycji postoju nad bezpieczeństwem czuwa nożny hamulec, obsługiwany za pomocą centralnie umieszczonego przycisku naciskanego od góry. Automatyczna blokada uniemożliwia przypadkowe rozłożenie się wózka podczas transportu. Konstrukcja oraz systemy ochrony wózka spacerowego Easywalker Charley Night Black są zgodne z europejskim certyfikatem jakości EN 1888.

Pałąk bezpieczeństwa w wózku spacerowym Easywalker Charley Night Black

Możliwość podróży przodem i tyłem do kierunku jazdy

Siedzisko spacerowe montowane jest na lekkim, aluminiowym stelażu w systemie „One Click”, który ułatwia przekładanie spacerówki przodem do opiekuna lub tyłem, w zależności od wieku dziecka i jego aktualnych potrzeb. 3-stopniowa regulacja oparcia pozwala na aktywne spacery oraz w pozycji na płasko – wygodny odpoczynek na świeżym powietrzu. Możliwość podniesienia podnóżka (3 stopnie regulacji) zapewnia odpowiednie podparcie nóg. Przed szkodliwym działaniem słońca, wiatrem i deszczem chroni malucha, wyposażona w filtr UPF 50, obszerna budka z możliwością regulacji wysokości. Jej powierzchnię można powiększyć o dodatkowy, rozsuwany panel oraz znajdujący się z przodu, odchylany daszek. Dwa okienka z siatki zapewniają odpowiedni przepływ świeżego powietrza, chroniąc malucha przed przegrzaniem, zwłaszcza podczas długich, letnich spacerów.

Siedzisko przodem do kierunku jazdy w wózku spacerowym Easywalker Charley Night Black

Bezobsługowe koła z amortyzacją

Koła piankowe z łożyskami i dobrą amortyzacją są lekkie i zwrotne, zapewniają dobrą zwrotność i manewrowość, a możliwość zablokowania ich w pozycji na wprost ułatwia pokonywanie długich tras. Regulacja wysokości rączki pozwala dopasować jej położenie do wzrostu opiekuna, zwiększając przestrzeń na nogi, co zdecydowanie poprawia komfort prowadzenia wózka w przypadku wyższych osób. Wózek spacerowy Easywalker Charley Night Black, dzięki niewielkiej wadze (8 kg z siedziskiem spacerowym) jest wygodny w transporcie. Składa się, razem z zamontowana spacerówką, do rozmiarów niewielkiej walizki o wysokości 27 cm. System samostojący ułatwia przechowywanie, bez konieczności opierania o ścianę.

Składanie wózka spacerowego Easywalker Charley Night Black

Klasyczna stylistyka

Nowoczesna konstrukcja stelaża z czarną tapicerką jest spójna i ponadczasowa. Uroku dodaje precyzyjne obicie rączki elegancką, czarną eko-skórą.Aby utrzymać tkaniny w dobrym stanie, należy regularnie je czyścić za pomocą wilgotnej szmatki. Uniwersalny stelaż pasuje do wszystkich wariantów kolorystycznych gondoli, którą można dopasować do zestawu. Istnieje także możliwość zamontowania siedziska spacerowego na wysokości oraz fotelika samochodowego za pomocą dodatkowych adapterów (do kupienia poza zestawem). Do wózka spacerowego Easywalker Charley Night Black dołączony jest wygodny kosz na zakupy, umieszczony pod siedziskiem, z udźwigiem do 5 kg. Producent przewidział szereg akcesoriów (dostępnych poza zestawem), które zwiększają funkcjonalność wózka. Są to folia przeciwdeszczowa, moskitiera, pokrowiec na nóżki, uchwyt na kubek, torba na zakupy oraz parasolka.

Wózek spacerowy Easywalker Charley Night Black

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuEASYWALKER CHARLEY NIGHT BLACK
Przedział wagowydo 22 kg
Rodzaj kółBezobsługowe Pianka Eva
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Waga8 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Easywalker Charley Night Black
Twoja ocena