Facebook Pixel

Wózek spacerowy Inglesina Quid College Navy

999,00 PLN

Wózek spacerowy Inglesina Quid College Navy

Spacerówkę Inglesina Quid można zabrać dosłownie wszędzie. Waży zaledwie 5,9 kg i składa się praktycznie na płasko – po złożeniu to niecałe 20 cm – w sam raz, aby wsunąć wózek w szczelinę między fotelami lub niewielką przestrzeń na bagaż podręczny w samolocie. To produkt idealny na dalekie podróże, a przy tym elegancki i komfortowy dla dziecka. Miękkie, ergonomiczne siedzisko zapewnia wygodne ułożenie malucha, a duża budka chroni przed słońcem, wiatrem i deszczem. Lekka konstrukcja wózka nie zmniejsza komfortu małego podróżnika. Płynna regulacja oparcia oraz podnóżka pozwala uzyskać całkowicie płaską pozycję. Możliwość wypięcia pałąka przy siedzisku z jednej albo z dwóch stron, usprawnia proces wkładania i wyjmowania dziecka.

Wózek spacerowy Inglesina Quid College Navy

Bezpieczne podróże z dzieckiem

Inglesina to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo. Dzięki 5-punktowym pasom dziecko przylega do siedziska, nie przesuwając się na zakrętach. Pasy można dokładnie wyregulować, dopasowując ich długość do wzrostu małego podróżnika. Miękkie osłonki chronią skórę malucha i są przyjemne w dotyku. Spacerówka posiada centralnie umieszczony hamulec tylni, który w łatwy sposób zatrzymuje wózek, zapobiegając zsunięciu. Dodatkowe hamulce przy przednich kołach stabilizują jego pozycję.

Wózek spacerowy Inglesina Quid College Navy

Wygodne siedzisko

Duże, komfortowe siedzisko pozwala dziecku beztrosko obserwować świat, a w razie potrzeby zapewnia wygodną przestrzeń na sen. Płynna regulacja oparcia oraz dwustopniowa regulacja podnóżka pozwalają na utworzenie całkowicie poziomej powierzchni. Oparcie opuszczane i podnoszone jest za pomocą wygodnego klipsa, który jest łatwy w użytkowaniu i przede wszystkim cichy, co ma niebagatelne znaczenie dla drzemiącego malucha. W budce, którą można powiększyć o dodatkowy panel, zamieszczony jest wizjer pozwalający obserwować dziecko. Daszek wyposażony jest w filtry przeciwsłoneczne, chroniące skórę dziecka przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Wózek spacerowy Inglesina Quid College Navy

Swobodny transport

Spacerówka jest idealna na bliskie i dalekie podróże. Po złożeniu zajmuje tak mało miejsca, że spokojnie mieści się w małym bagażniku samochodowym. Wygodny uchwyt, umieszczony na bocznej stronie, ułatwia przenoszenie wózka. Jednak najważniejsze jest to, że lekkość oraz kompaktowe rozmiary wózka, nie obniżają wysokiego standardu. Dziecko, podróżujące w Inglesina Quid, ma zapewniony komfort, bezpieczeństwo i odpowiednią ochronę przed zagrożeniami z zewnątrz. Spacerówka jest lekka i zwrotna także dzięki zastosowaniu bezobsługowych kół z pianki, które odnajdą się nawet podczas długich spacerów.

Wózek spacerowy Inglesina Quid College Navy

Ciekawy dobór kolorów

Wózek w odcieniu College Navy to propozycja stonowana i elegancka. Dużym atutem w stylistyce produktu jest ładnie wyprofilowane, ergonomiczne siedzisko w czystym odcieniu szarości. Wartością dodaną i funkcjonalną jest duży kosz pod siedziskiem wózka oraz dedykowana do modelu folia przeciwdeszczowa, które otrzymujemy w zestawie.

Wózek spacerowy Inglesina Quid College Navy

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowydo 15kg
PrzeznaczenieMiejski
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka46.5 × 103 × 76 cm
Wymiary po złożeniu46.5 × 58 × 17.5 cm
Waga5,9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Inglesina Quid College Navy
Twoja ocena