Facebook Pixel

Wózek spacerowy Inglesina Quid Hippo Grey

999,00 PLN

Wózek spacerowy Inglesina Quid Hippo Grey

Spacerówka Inglesina Quid to wózek idealny dla osób aktywnych, które często podróżują z dzieckiem. Wózek ma bardzo lekką i kompaktową konstrukcję - waży zaledwie 5,9 kg i składa się praktycznie na płasko. Model wyposażony jest w wygodną rączkę z bocznej strony wózka, która ułatwia przenoszenie go z miejsca na miejsce. Niewielkie rozmiary oraz waga nie wpływają negatywnie na komfort jazdy. Ergonomiczna wkładka, duża budka oraz szereg praktycznych rozwiązań gwarantują bezpieczne i wygodne spacery z dzieckiem podczas bliższych i dalszych wycieczek.

Sprawdzone systemy bezpieczeństwa

O prawidłową postawę dziecka w siedzisku dbają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, powleczone miłą w dotyku otuliną. Pałąk przy siedzisku zabezpiecza dziecko przed przypadkowym zsunięciem się. Z tyłu znajduje się, centralnie położony, funkcjonalny hamulec nożny, który stabilizuje wózek podczas postoju. Inglesina Quid spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, zgodnie z normą EN 1888.

Wózek spacerowy Inglesina Quid Hippo Grey

Pełna regulacja

Płynna regulacja oparcia oraz podnóżka pomagają uzyskać całkowicie płaską powierzchnię siedziska, bardzo wygodną podczas drzemek malucha na świeżym powietrzu. System regulacji za pomocą taśmy i klipsa pozwala sprawnie i cicho ustawić oparcie w odpowiedniej pozycji, adekwatnie do aktywności dziecka. Przestronny daszek, który dodatkowo można powiększyć o panel ukryty za zamkiem, chroni malucha przed słońcem, wiatrem i deszczem. Budka wyposażona jest w filtry przeciwsłoneczne, dzięki temu zapewnia jeszcze większą ochronę przed szkodliwym działaniem słońca. Możliwość odpięcia pałąka przy siedzisku z jednej albo z dwóch stron zdecydowanie ułatwia proces wkładania i wyjmowania dziecka ze spacerówki.

Wózek spacerowy Inglesina Quid Hippo Grey

Szybkie składanie

Wózek po złożeniu zajmuje niecałe 20 cm wysokości – jest więc stworzony z myślą o podróżach. Zmieści się nie tylko w niewielkiej przestrzeni bagażnika, ale także w samolocie. Złożenie go zajmuje kilka sekund dzięki specjalnemu systemowi składania jedną ręką. Samo prowadzenie wózka jest bardzo przyjemne i wygodne. Zwrotne, bezobsługowe koła pozwalają na sprawne manewrowanie, szczególnie w przestrzeni miejskiej.

Ciekawy design

W ramach linii wózków spacerowych Inglesina Quid znalazły się różne ciekawe rozwiązania kolorystyczne. Wariant Hippo Grey to stonowana kompozycja szarości, która jest ponadczasowa. W tym wózku wszystkie szczegóły są dopracowane z myślą o tym, aby było lekko i wygodnie. W zestawie znalazł się praktyczny kosz pod siedziskiem oraz dedykowaną do tego modelu folię przeciwdeszczową.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowydo 15kg
PrzeznaczenieMiejski
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka46.5 × 103 × 76 cm
Wymiary po złożeniu46.5 × 58 × 17.5 cm
Waga5,9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Inglesina Quid Hippo Grey
Twoja ocena