Facebook Pixel

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 DLX Grey Flannel

849,00 PLN

Wózek spacerowy Litetrax 4 DLX Grey Flannel

Nowość 2021 roku! Udoskonalona wersja dobrze znanego wielu rodzicom Litetrax 4 marki Joie. Model Litetrax 4 DLX wyróżnia jeszcze bardziej wytrzymała konstrukcja, która utrzyma małego pasażera o wadze aż 22 kg. Dzięki czemu, wózek spacerowy zostanie w rodzinie jeszcze dłużej. Procent przypilnował wszystkich poprzednich parametrów, które sprawiały, że produkt był doskonałym wyborem już od pierwszych dni życia dziecka. Niewielkie rozmiary, błyskawiczne składanie jedną ręką, obszerne siedzisko z możliwością regulacji oparcia całkowicie na płasko i poszerzana budka to zalety wózka Litetrax 4 DLX, które sprawiają, że jest on doskonałą inwestycją na lata.

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 DLX Grey Flannel

Gdy liczy się bezpieczeństwo

O ochronę malucha dbają 5-punktowe regulowane pasy z miękkimi osłonkami. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi tapicerowany pałąk z możliwością demontażu. Przed przypadkowym złożeniem całej konstrukcji dba dodatkowa blokada, a łatwy w użyciu hamulec nożny na tylne koła zatrzyma pojazd we właściwym miejscu wtedy, gdy będzie to koniecznie. Wózek Litetrax 4 DLX został poddany wielu testom. Spełnia europejską normę bezpieczeństwa EN 1888.

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 DLX Grey Flannel

Lekka i mobilna konstrukcja

Wygodę użytkowania tej spacerówki zapewnia lekka aluminiowa konstrukcja. W najnowszej wersji produkt wyposażono w regulowaną teleskopowo rączkę, by móc jeszcze wygodniej prowadzić wózek. O komfort małego pasażera dba system rozkładania oparcia z 4-stopniową regulacją kąta pochylenia, a także 2-stopniowo regulowany podnóżek. Stelaż pozwala na zamontowanie (za pomocą dodatkowych adapterów) fotelika samochodowego i-Gemm™ 2, i-Level™, i-Snug™ oraz gondoli Ramble™ xl (do dokupienia osobno). Samo siedzisko jest miękkie i obszerne, a powiększająca się za pomocą zamka budka z filtrem UPF 50+ sprawia, że maluch ma więcej miejsca w środku. Daszek posiada wbudowaną siateczkę, która zapewnia dziecku wentylację w upalne dni, a rodzicowi umożliwia obserwowanie malucha (okienko w budce zamykane na rzep).

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 DLX Grey Flannel

Koła z pianki

Manewrowanie wózkiem po każdej powierzchni ułatwią piankowe koła o średnicy 17 cm (przednie) i 24 cm (tylne). Producent przewidział możliwość zablokowania skrętu do jazdy na wprost (przód), co sprawdzi się szczególnie w terenie. Wszystkie koła posiadają amortyzację. Podczas wyjazdów sprawdzi się też unikalny system składania jedną ręką - wystarczy pociągnąć za pasek na siedzisku. Litetrax 4 DLX jest niezwykle kompaktowy i zmieści się nawet w niewielkim bagażniku. Dla łatwiejszego przenoszenia zainstalowano blokadę po złożeniu, która umożliwia postawienie złożonego wózka w pionie.

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 DLX Grey Flannel

Przydatne na co dzień akcesoria

Zastosowane w modelu Joie Litetrax 4 DLX tekstylia wykonano z przeciwdeszczowej, wytrzymałej tkaniny, która będzie zdawać egzamin niezależnie od warunków atmosferycznych. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli na wybranie spacerówki, w wymarzonym odcieniu, który nie wyjdzie z mody przez wiele lat. Do zestawu dołączono praktyczną folię przeciwdeszczową, pojemny kosz na zakupy z łatwym dostępem (max. obciążenie 4,5 kg) i uchwyt na kubek, które ułatwią codzienność.

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 DLX Grey Flannel

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowydo 22kg
PrzeznaczenieMiejski, Allroad
SpacerówkaKompaktowa
Blokada kółNie
AmortyzatoryPrzód i tył
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Stelaż – materiałAluminium
Blokada złożeniaTak
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Wymiary wózka93 x 59.4 x 103 cm
Wymiary po złożeniu59.3 x 31.5 x 82 cm
Waga9.74 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 DLX Grey Flannel
Twoja ocena