Facebook Pixel

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black

1514,38 PLN

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black to zaawansowany technologicznie wózek na dużych kołach bezobsługowych, które sprawdzą się w każdym terenie. Wygodne przejazdy zapewni wyjątkowo komfortowe siedzisko z systemem wentylacji, który zadba o odpowiednią temperaturę wewnątrz zarówno latem, jak i zimą. Dzięki funkcji rozkładania oparcia na płasko w wózku można przewozić maluszka już od pierwszych miesięcy życia, a system regulacji pasów naramiennych oraz przestronne oparcie zadbają o wygodną pozycję do wieku 4 lat (lub 22 kg wagi).

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black

Gwarancja bezpieczeństwa

Na uwagę zasługuje innowacyjna, magnetyczna konstrukcja klamry uprzęży 5-punktowej, która ułatwia zapięcie, skracając czas przygotowania do spaceru. Pasy, osłonięte miękkimi ochraniaczami, posiadają 3-stopniową regulację wysokości, za pomocą której można dopasować je do wzrostu małego podróżnika. Pałąk, odpinany z jednej lub obydwu stron, zabezpiecza przed wypadnięciem, a funkcja jego odchylenia ułatwia wkładanie malucha do spacerówki. O stabilność pozycji w czasie postoju dba nożny hamulec bezpieczeństwa – uruchamiany przyciskiem przy prawym kole, a odblokowywany – przy lewym. Autoblokada zabezpiecza przed przypadkowym rozłożeniem się podczas transportu. Gwarantem stabilności konstrukcji oraz niezawodności systemów jest zgodność z normą EN 1888.

Pasy bezpieczeństwa w wózku spacerowym Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black

Wygodna pozycja w siedzisku

3-stopniowa regulacja kąta odchylenia siedziska oraz 2-stopniowa regulacja podnóżka zapewniają wygodne ułożenie ciała zarówno podczas aktywnych spacerów, jak i beztroskich drzemek. Odpowiednio do potrzeb dziecka i opiekuna siedzisko można wpiąć przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Przestronna, wodoodporna budka, powiększana o rozsuwany panel, zapewni skuteczną ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem. Zawarty w zestawie odwracany materacyk termiczny zadba o komfort przejazdów w każdą pogodę.

Oparcie w wózku spacerowym Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black

Płynność przejazdów w każdym terenie

Bezobsługowe koła, wykonane z dwóch materiałów, czuwają nad stabilnością oraz absorbują wstrząsy przy pokonywaniu nierówności w terenie. Przednie, obrotowe można zablokować w kierunku na wprost, zwiększając stabilność przejazdów po bardziej wyboistych trasach. Wózek spacerowy Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black składa się wraz z siedziskiem spacerowym, a system samostojący stabilizuje konstrukcję, bez potrzeby opierania o ścianę. Na czas transportu można wypiąć siedzisko oraz koła, oszczędzając miejsce w bagażniku.

Koła i amortyzacja wózka spacerowego Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black

Możliwość rozbudowy

Ergonomiczny stelaż pozwala na wpięcie gondoli oraz fotelika samochodowego za pomocą niewielkich i łatwych w obsłudze adapterów (do kupienia osobno). Zestaw obejmuje pojemny kosz na zakupy o ładowności do 5 kg, folię przeciwdeszczową oraz uchwyt do mocowania parasolki (parasolka nie jest zawarta w zestawie).

Akcesoria do wózka spacerowego Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI ADORRA2 ESSENTIAL BLACK
Przedział wagowydo 22 kg
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Waga12,2 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Maxi-Cosi Adorra 2 Essential Black
Twoja ocena