Facebook Pixel

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Black

1188,59 PLN

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Black

Lekki, funkcjonalny i kompaktowy po złożeniu – wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Black to wygodne rozwiązanie na miejskie spacery z dzieckiem do ok. 3 roku życia (do 15 kg wagi). Wózek posiada zintegrowaną gondolę, w której można przewozić maluszka od urodzenia przez 6 pierwszych miesięcy. Waży zaledwie 9,6 kg – jest więc wygodny w prowadzeniu i w transporcie. Pełna regulacja oraz ochrona malucha sprawiają, że wózek jest nie tylko komfortowy dla dziecka, ale także bezpieczny przez długi czas.

Systemy zabezpieczeń

O stabilną pozycję malucha dbają pasy 5-punktowe z 3-stopniową regulacją wysokości. Pasy osłonięte są miękkimi ochraniaczami, które chronią skórę dziecka przed podrażnieniami. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wypinany z jednej lub dwóch stron pałąk, którego funkcja jednostronnego odchylenia ułatwia wkładanie i wyjmowanie malucha ze spacerówki. W czasie postoju nad bezpieczeństwem czuwa hamulec nożny, uruchamiany przyciskiem znajdującym się przy prawym kole. Automatyczna blokada zabezpiecza przed przypadkowym rozłożeniem się wózka w czasie transportu. Produkt jest zgodny z europejską normą EN 1888:2012.

Zintegrowana gondola

Na uwagę zasługuje wyjątkowa konstrukcja siedziska kolebkowego, oparta na ramie. Dzięki temu można w łatwy sposób utworzyć gondolę, z wysokimi ściankami, która będzie odpowiednia na drzemki oraz bezpieczna dla maluszka, który nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć. Siedzisko można wpiąć przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Płynna, paskowa regulacja oparcia pozwala na ustawienie dowolnego kąta odchylenia, odpowiednio do potrzeb dziecka. Miękkie siedzisko z wygodnym, profilowanym zagłówkiem zapewnia komfortową pozycję, a obszerna budka, powiększana o rozsuwany panel, skutecznie chroni przed słońcem i opadami atmosferycznymi.

Koła bezobsługowe

Dzięki zastosowaniu bezobsługowych kół piankowych, wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Black jest lekki i łatwy w przenoszeniu, a możliwość ich wypięcia pozwala zaoszczędzić miejsce w bagażniku w czasie podróży samochodem. Spacerówka składa się do niewielkich rozmiarów razem z siedziskiem zamontowanym przodem do kierunku jazdy. Amortyzacja na tylnej osi niweluje wstrząsy związane z przejazdami po nierównej nawierzchni, a możliwość zablokowania przednich, obrotowych kół w kierunku na wprost stabilizuje wózek podczas przejazdów w terenie.

Dodatkowe wyposażenie

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Black posiada w zestawie wygodny kosz na zakupy oraz folię przeciwdeszczową, którą warto mieć zawsze przy sobie na wypadek nagłych zmian pogodowych. Istnieje możliwość dodatkowego montażu mniejszych udogodnień, takich jak parasolka czy uchwyt na kubek. Za pomocą adapterów można, po wypięciu spacerówki, zamontować na stelażu fotelik samochodowy, rozszerzając zakres funkcjonalności do zestawu 3w1.

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI ZELIA NOMAD BLACK
Przedział wagowydo 15 kg
Rodzaj kółBezobsługowe Pianka Eva
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Waga9,6 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Black
Twoja ocena