Facebook Pixel

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Grey

1188,59 PLN

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Grey

Jeden, funkcjonalny model na długi czas – taki jest wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Grey. To lekka, ergonomiczna spacerówka ze zintegrowaną gondolą, w której można bezpiecznie przewozić malucha od urodzenia do ok. 3 roku życia (do 15 kg wagi). Jest to wózek idealny na miasto – bezobsługowe, obrotowe koła piankowe gwarantują dobrą manewrowość, która ułatwia poruszanie się po wąskich, zatłoczonych uliczkach. Sprawdzone systemy zabezpieczeń dbają o pełną ochronę małego podróżnika, a kompaktowe rozmiary po złożeniu ułatwiają przenoszenie i transport.

Pasy 5-punktowe

Dziecko w spacerówce jest bezpieczne dzięki pasom 5-punktowym z 3-stopniową regulacją wysokości. Pasy zabezpieczone są miękkimi ochraniaczami, które zapobiegają podrażnieniom. Kolejnym elementem ochrony jest pałąk, który zapobiega wypadnięciu, a funkcja jego jednostronnego wypięcia ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z wózka. O bezpieczeństwo w czasie postoju dba hamulec nożny, który za pomocą jednego przycisku blokuje jednocześnie obydwa tylne koła. Automatyczna blokada zabezpiecza przed przypadkowym rozłożeniem się konstrukcji podczas transportu. Wózek spełnia restrykcyjne wymagania europejskiej normy EN 1888:2012.

2w1 – spacerówka i gondola

Wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Grey posiada zintegrowaną gondolę, którą w łatwy sposób można utworzyć z siedziska. Gondola posiada płaskie dno oraz wysokie ścianki, zapewniając w ten sposób wygodną i bezpieczną przestrzeń dla maluszka przed 6 miesiącem życia. Oparcie siedziska można odchylić pod dowolnym kątem, dzięki bezstopniowej regulacji paskowej. Siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, zapewniając maluchowi stały kontakt wzrokowy z opiekunem lub swobodę obserwacji świata. Regulacja wysokości uchwytu do prowadzenia dba z kolei o komfort osoby dorosłej, dzięki czemu wspólne wycieczki są wygodne dla obydwu stron.

Płynne manewrowanie po mieście

Przednie koła obrotowe zapewniają dobrą zwrotność, a amortyzacja tylnych kół dba o komfort przejazdów po nierównej nawierzchni i ułatwia podjeżdżanie pod krawężnik. Istnieje możliwość zablokowania przednich kół do jazdy na wprost, co stabilizuje wózek podczas przejazdów w terenie. Zaletą modelu jest niska waga (9,6 kg) oraz system szybkiego składania wraz z siedziskiem spacerowym do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia wspólne podróże różnymi środkami transportu.

Dodatkowe funkcjonalności

W zestawie znajduje się pojemny kosz na zakupy, montowany pod siedziskiem oraz folia przeciwdeszczowa, niezawodna podczas niezapowiedzianego deszczu. Na stelażu wózka spacerowego Maxi-Cosi Zelia Nomad Grey można zamontować fotelik samochodowy za pomocą adapterów Maxi-Cosi (do kupienia poza zestawem).

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI ZELIA NOMAD GREY
Przedział wagowydo 15 kg
Rodzaj kółBezobsługowe Pianka Eva
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Waga9,6 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Maxi-Cosi Zelia Nomad Grey
Twoja ocena