Facebook Pixel

Kategoria Wózki do biegania

Wózki biegowe dla aktywnych rodziców

 

Opiekując się małym dzieckiem, nie musisz rezygnować z dotychczasowych zainteresowań i aktywności! Biegasz lub aktywnie spacerujesz w terenie? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę wózków do biegania z dzieckiem od 6 miesiąca do 4 roku życia. To modele na dużych, 3 kołach terenowych lub przyczepki z możliwością zamontowania przedniego koła. Taki system pozwoli nie tylko na jogging z dzieckiem, ale także na jazdę na nartach biegowych.

 

Bezpieczne wózki do biegania z dzieckiem

 

Wózek dziecięcy do biegania różni się od zwykłej spacerówki nie tylko wielkością kół, ale także zastosowanymi systemami bezpieczeństwa. Najważniejszym jest hamulec ręczny, który pozwala na natychmiastową reakcję w nagłych sytuacjach. Z kolei pasek na nadgarstek chroni przed niekontrolowanymi, szybkimi zjazdami z górki.

 

Komfort malucha w wózku biegowym

 

Wygodne, miękkie siedzisko, regulacja oparcia i podnóżka, obszerna budka – w wózku biegowym maluch ma tak samo dobre warunki do spacerów, jak w standardowym modelu spacerowym. Możliwość odchylenia oparcia pozwala na beztroskie drzemki na świeżym powietrzu, podczas gdy opiekun przemierza kolejne kilometry podczas codziennego treningu. Z kolei decydując się na przyczepkę z funkcją wózka biegowego – otrzymasz rozwiązanie 2w1. Na Hoplano wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wymagających rodziców!