Facebook Pixel

Kategoria Wózki spacerowe

 1. Baby Design

  Wózek spacerowy Baby Design Look Gel Graphite

  Cena promocyjna 857,39 PLN Regular Price 1049,00 PLN 191,61 PLN taniej
  Promocja
 2. Espiro

  Wózek spacerowy Espiro Sonic Air 2020 Gray Center

  Cena promocyjna 1020,88 PLN Regular Price 1199,00 PLN 178,12 PLN taniej
  Promocja
 3. Lionelo

  Wózek spacerowy Lionelo Zoey Black Onyx

  Cena promocyjna 577,98 PLN Regular Price 679,00 PLN 101,02 PLN taniej
  Promocja
 4. Lionelo

  Wózek spacerowy Lionelo Zoey Grey Stone

  Cena promocyjna 533,92 PLN Regular Price 679,00 PLN 145,08 PLN taniej
  Promocja
 5. Lionelo

  Wózek spacerowy Lionelo Zoey Green Forest

  Cena promocyjna 567,41 PLN Regular Price 679,00 PLN 111,59 PLN taniej
  Promocja
 6. Lionelo

  Wózek spacerowy Lionelo Zoey Pink Rose

  Cena promocyjna 567,41 PLN Regular Price 679,00 PLN 111,59 PLN taniej
  Promocja

Lekkie i wygodne wózki spacerowe

 

Gdy maluch już samodzielnie siedzi, jest bardziej ruchliwy i ciekawy świata – to dobry moment na zmianę gondoli na siedzisko spacerowe. Wybór jest duży, a główny podział zależy od systemy składania. Wózki, które składają się wzdłuż to tzw. parasolki. Z kolei w drugim wariancie po złożeniu otrzymasz kompaktową konstrukcję wielkości walizki. Spacerówki dla dzieci różnią się między sobą także kołami. Małe są bardziej zwrotne i lepsze na miasto, duże – wygodniejsze w terenie. Nie ma lepszych i gorszych modeli – wszystko zależy od twoich potrzeb jako rodzica.

 

Spacerówka w podróży

 

Zależy Ci na większej mobilności z małym dzieckiem? Wybierz spacerówkę z systemem kompaktowego składania! Wiele modeli możesz złożyć jedną ręką. Niektóre posiadają uchwyt do przenoszenia lub pasek na ramię – to niewielki dodatek, który dużym ułatwieniem podczas wchodzenia) po schodach. Lekki wózek spacerowy, który zajmuje niewiele miejsca po złożeniu, zmieści się w każdym bagażniku. Modele, które można ciągnąć za uchwyt jak walizkę, sprawdzają się przy częstych podróżach samolotem.

 

Komfort i bezpieczeństwo w spacerówkach dla dzieci

 

Decydując się na spacerówkę dla dzieci, nie musisz iść na kompromis w kwestii komfortu i bezpieczeństwa. 5-punktowe pasy to standard – zwróć uwagę na tapicerkę i ochraniacze! Miejsce dla maluszka powinno być miękkie i wygodne, a szersze i wyższe siedzisko sprawdza się przez dłuższy czas. Kolejną rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę wybierając wózek spacerowy, jest sposób rozkładania oparcia. Płynna regulacja paskowa jest szybka i cicha, a dzięki kilkustopniowej – zawsze ustawisz oparcie w ulubionej pozycji. W Hoplano znajdziesz przekrój najlepszych modeli wózków spacerowych w dobrych cenach!