Kategoria ZABAWKI I ZDROWIE

 1. Rowerek biegowy Lionelo Alex Orange do 30kg
  Rowerek biegowy Lionelo Alex Orange
  Ocena:
  100%
  115,00 zł
 2. Rowerek biegowy magnezowy Lionelo Bart Goldie EVA 12''
  Rowerek biegowy magnezowy Lionelo Bart Goldie
  Ocena:
  100%
  Cena promocyjna 179,00 zł 195,00 zł
 3. Rowerek biegowy magnezowy Lionelo Bart Bubblegum EVA 12''
  Rowerek biegowy magnezowy Lionelo Bart Bubblegum
  Ocena:
  100%
  Cena promocyjna 179,00 zł 195,00 zł
Strona

Zabawki są elementem dorastania każdego malucha i pomagają mu w zdrowym i szczęśliwym rozwoju. W tej kategorii znajdziesz między innymi rowerki, hulajnogi oraz maty edukacyjne.

Maty edukacyjne zadbają o zdrowy rozwój sensoryczny oraz wyobraźnię dziecka już od pierwszych chwil. Miękkie podłoże z kolorowymi i ciekawymi nadrukami będzie idealną przestrzenią do zabawy Twojego maluszka, a część z produktów posiada również dodatkowe funkcje np. odtwarzanie melodii, czy też pokaz świetlny.

Rowerki zarówno trójkołowe, jak i biegowe pomogą maluszkowi w rozwoju koordynacji ruchowej i będą stanowić doskonałe wprowadzenie do późniejszej nauki jazdy na dwukołowym rowerze. Wykonane z najlepszych materiałów i specjalnie zabezpieczone stanowią idealną zabawkę zarówno do spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak i w domu.

W tej kategorii umieściliśmy także zdrowotne produkty, które pomogą także młodym mamom na drodze w wychowywaniu potomstwa. Znajdą się tu między innymi elektryczne laktatory, które znacznie ułatwią karmienie niemowląt, a dodatkowo zapewnią masaż, który pobudza wydzielanie pokarmu.

 • WYSYŁKA
   24 h

 • BEZPIECZNE
   PŁATNOŚCI

 • DARMOWA WYSYŁKA
    OD 299 zł

 • 30 DNI
   NA ZWROT