Facebook Pixel

Kategoria Maty edukacyjne dla dzieci

Strona

Mata edukacyjna dla niemowlaka — dlaczego warto?

 

Mata edukacyjna do pokoju dziecka to akcesorium, które rozwija i uczy poprzez zabawę. Wszechstronne działanie polega na stymulowaniu sensorycznym poprzez bodźce wzrokowe, dźwiękowe i dotykowe. Ćwiczenie zdolności motorycznych, tj. sięganie i chwytanie po przedmioty, korzystnie wpływa na ogólny rozwój dzieci już od 1 dnia życia!

 

Mata edukacyjna — świetny pomysł na prezent!

 

Możliwości korzystania z tego akcesorium są niemal nieograniczone. Mata edukacyjna dla dzieci może być wykorzystywana w sposób niekonwencjonalny, np. jako miękki podkład z grafiką jezdni lub mapy świata, co robi ogromne wrażenie na starszaku, który może bawić się na niej samochodzikami i poznawać kraje na całym świecie. Co więcej, maluch z pomocą rodzica stworzy historyjki pełne kreatywnych zwrotów akcji!

 

Bezpiecznie i miło

 

Kolorowe materiały, interaktywne zabawki na pałąku, szeleszczące elementy i melodyjki — te i inne funkcje posiadają maty edukacyjne znanych marek tj. Lionelo, Skip Hop czy Canpol. W Hoplano można znaleźć wiele interesujących propozycji w atrakcyjnych cenach, które mają uniwersalny charakter i sprawdzają się przez wiele lat!